Kafkasyadaki Kaberdey Sülaleleri
 

Last name

District (village or city) residing in Kabardey

Abaza Baksan, Baksanenok, Bedyk., Zeiko, Kyzbrun 1, Islamei, Dugulubgoi, Zalukokoaje, Kamluko, Prirechenskoe., Psynadaha, Sarmak, Altud, Psynshoko, Soldatskoe, V.Akbash, Deiskoe, N.Akbash, N.Kurp, N.Hamidie, Planovskoe, Terekskoe, Terek, Urojainoe, Hamidie, Argudan.,V.Lesken, Erokko, Kahun, Lesken 2,Marzoh, N.Kurkujin, St.Lesken, St.Uruh, St.Cherek, Urvan., Uruh, Chernorechka, Nartan, Chegem1,Chegem11, Shalushka, Belorechka, V.Aul, Bylym
Abazekha Kyshpek, Altud, Terek Kyshpek, Psyhurei
Abey Kyzbrun 1, N.Hamidie, Shalushka, Maysky, Altud, Argudan., N.Kurkujin, Shithala
Abida Zalukokoaje, Kamenomost, Kamluko, Kychmalka, Prirechenskoe., Sarmak, Arik,Deiskoe, Terek, Nartkala
Abida Baksan, Baksanenok, Kuba-Taba, Islamei, V.Aul
Abita Zeiko, Psynaba, N.Kurkujin, Shalushka, V.Aul, Altud
Abreg Baksan, Baksanenok, Islamei, Karagach, Arik, Argudan., V.Argudan., Germenchik, N.Kurkujin, V.Aul;
Abroqua Psynadaha Kuba-Taba, Kyzbrun 1, Zalukokoaje, Kenje.
Abubekir Karagach, V.Aul
Abuqua Kyzbrun 1, N.Kurkujin, Psyshurei, Etoko, Chegem 1, Shalushka. V.Aul
Adamoqua Baksan, Dugulubgoi, Altud, V.Aul, Janhoteko
Adighauna Shalushka.
Adji Shalushka, Maysky, Karagach,Terek,Germenchik, Altud, St.Lesken
Afa Sarmak
Afashago Zeiko, Kuba-Taba, Kyzbrun 1, Islamei, Nartkala, Psychoh, Zolskoe, Kamenomost, Psynadaha, Etoko, Altud, N.Kurkujin, Nartan, V.Aul
Afashij Baksan,Uruh
Afauna Baksan, V.Kurkujin, Janhoteko, Kuba, Kuba-Taba, Kremkonst., Zalukokoaje, Zolskoe, Kamenomost, Kamluko, Malka, Prirechenskoe., Sarmak, Sovhozny, Etoko, Karagach, Zaragij, Arik, V.Akbash, В-Kurp, Deiskoe, Planovskoe, Terek, Germenchik, Erokko, Lesken 2, St.Lesken, St.Uruh, Uruh, Nartan, V.Aul, Kenje
Agirjanoqua V.Aul, Baksan, Kahun, Uruh
Agnoqua Kahun, Marzoh, Nartkala, N.Cherek, St.Cherek, V.Aul
Agoy Baksan, Baksanenok, Kyzbrun 1, Islamei, Dugulubgoi, Germenchik, N.Kurkujin, Nartan, Chegem 1, V.Aul, Kenje,Zeiko
Agu Bateh, Zolskoe, Malka, Altud, Kahun, Nartkala, Nartan
Agzag Aushiger, Planovskoe, Nartan, Chegem 1
Ahamgot Baksan, Islamei, Malka, Prirechenskoe, Etoko, Altud, V.Aul
Ahamin Al., V.Aul, Planovskoe.
Ahey Chegem 2, V.Aul,Lesken 2
Ahi Kuba, Dugulubgoi, Malka
Ahmed Shalushka, Arik, Deiskoe, Nartkala
Ahmet Baksan, Baksanenok, Zeiko, Sarmak, Psynshoko, Arik, Germenchik, Nartkala, Shithala, Lechinkai, Chegem 1
Ahobech Baksan, V.Kurkujin, Kuba, Etoko, Karagach, Psynadaha, V.Aul
Ahoh Chegem 2, V.Aul
Ahsor V.Aul, Kenje, Hamidie, N.Kubaurojainoe, Germenchik
Ahumasha Nartkala, Uruh, V.Lesken, Erokko,Lechinkai, Psygansu,
Aibaza Zalukodes, Zolskoe
Ajadug Terek, Nartkala, Urojainoe
Ajagoy Chegem 2, V.Aul
Ajaho Baksan, Altud, Germenchik, Chernorechka
Aji Shalushka, Maysky, Karagach, Terek, Germenchik, Altud, Arik, Nartkala, Chegem 1.
Ajoko St.Lesken
Akbey Shalushka, Terek, Nartkala, Shithala
Akezh Dugulubgoi, Soldatskoe, St.Cherek, Kuba
Aksira Nartkala, Psygansu, Chegem 2, Shalushka,Zaragij
Akusha Baksanenok, Dugulubgoi
Alakey Psyshurei,Jemtala, Chegem 2, V.Aul
Alakul Baksan, Islamei
Alash Terek, Urojainoe
Albora Argudan, Germenchik, Marzoh, Nartkala, St.Cherek, Urvan, V.Aul, Janhoteko,Habaz
Albot Baksanenok, Karagach, Kahun, Marzoh, Nartkala, Chegem 1, Enukoi, Bylym
Alchagir Arik, Psynashkho, Terek, Uruh, Nartan, Terskol, Elbrus
Alhas Psychoh,Karagach,Terek,Terekskoe,Germenchik,St.Lesken,Chegem 1
Ali Baksan, Zeiko, Nartkala, Maysky, Soldatskoe, Terek, Germenchik, Lesken 2, Mazdaha, St.Lesken, Chegem 1,Chegem11, Shalushka, V.Aul
Alibek Kamenomost, Nartkala, Urvan.,V.Aul
Alihan Baksan, Deiskoe, V.Aul
Alihberdi Kyzbrun 1,Islamei,Aushiger
Aljan Arik, Deiskoe, Terek
Alkash Jemtala, N.Kurp, Urojainoe, Nartkala, Uruh
Alma Baksan, Psyhurei,Djenal, Zalukodes, Zalukokoaje, Zolskoe, Kamenomost, N.Hamidie,N.Kurkujin
Alo Karagach, Germenchik, Chegem , Enukoi., V.Aul
Aloqua Baksan, Kremkonst, Dugulubgoi, Altud, Chegem 2, V.Aul
Altidoqua Dugulubgoi, Altud, Chegem 1, V.Aul, Etoko
Altud Baksan, Kuba-Taba, Zalukokoaje, Sarmak, Terek, Urojainoe,Argudan, N.Kurkujin, Uruh
Amalchi Argudan,Uruh
Amchoqua Psygansu
Amshoqua Baksan, Zeiuko-Kuba, Etoko, Planovskoe, Nartkala, Nartan, Shalushka, V.Aul
Anamuqua Argudan, V.Argudan, Kahun, Nartkala
Andemir Sarmak
Ansoqua Baksan,V.Akbash,Deiskoe, Terek, N.Hamidie, Planovskoe, Terekskoe, Hamidie, Marzoh, St.Lesken, V.Aul
Anzor Baksan, Lesken 2, V.Aul
Apaja Jemtala, Terek, Germenchik, Nartkala, Shalushka
Apajih Nartkala, St.Lesken
Apanas V.Kurkujin,Dugulubgoi
Apequa Nartkala, St.Lesken.
Apich Djenal., Kychmalka, Kuba-Taba., Svetlovodskoe, Sovhozny
Apsha N.Kurp
Apshatse Aushiger, Nartkala, Kyshpek, Marzoh, Psygansu, St.Cherek, Nartan, V.Aul
Apshe Baksan, Janhoteko, Zeiko, Kuba-Taba, Dugulubgoi, Zolskoe, Psynadaha, N.Akbash, Germenchik, Kenje
Araha Jemtala, Argudan, V.Argudan, Kuba, Nartkala, St.Lesken, St.Cherek, Chegem 1, V.Aul
Aramise Jemtala, Argudan, St.Lesken
Arashuqua Nartkala, Psygansu
Ardava Aushiger, N.Kurp, N.Hamidie, Terek
Argashoqua Baksan, Argudan., Kahun, N.Cherek, St.Lesken
Arhaga V.Kurkujin, Altud, Karagach, V.Aul
Arhest Baksan, Baksanenok, Zeiko, Kremkonst, Kuba-Taba, Kyzbrun 1, Islamei, Dugulubgoi,Zolskoe, Nartkala, Psynaba, St.Uruh, Chegem 2, V.Aul
Arihstan Deiskoe, Terek
Aripsh V.Aul
Arish Baksan, Baksanenok
Artun Jemtala, Mazdaha
Asha Baksan, Kyzbrun 1, Malka, V.Aul
Ashaboqua Baksan, Janhoteko, Zeiko, Kyzbrun 1, Dugulubgoi, Zalukokoaje, Zolskoe, Psynadaha,Karagach, Aushiger, V.Akbash, N.Hamidie, St.Lesken, Nartan, Chegem 1
Ashahmet Nartan, V.Aul,Islamei
Ashij Deiskoe, Terek, Urojainoe, Hamidie
Ashin St.Cherek
Ashina Baksan, Zalukokoaje, Sovhozny, Marzoh, Nartkala, St.Cherek, V.Aul
Ashkhot Nartan, Altud, Terek, Argudan, Nartkala, V.Aul
Ashnoqua Al., N.Kurkujin, Psynaba, St.Lesken, St.Uruh, Uruh, V.Aul
Asker Zeiko, Prirechenskoe, Nartkala, Nartan, Chegem 1
Aslan Baksan, Kuba-Taba, Kyzbrun 1, Psyshurei
Aslanuqua Kuba, Planovskoe,Nartkala
Ata Arik , V.Akbash, N.Hamidie, Terek, Urojainoe, Nartkala
Ataby Kyzbrun 1, Dugulubgoi, Jemtala, N.Hamidie, Marzoh, N.Kurkujin, N.Cherek, Urvan, V.Aul, Kenje
Atalik Baksan, Kyshpek, Kyzbrun 1, Dugulubgoi, Germenchik, St.Lesken, Chegem 1, V.Aul
Atckan Nartkala, St.Lesken, Uruh
Atlasker Nartkala, Shithala, Kenje
Atlaskir Islamei
Autl Urvan, Chernorechka, Nartan, Kyzbrun 1, Zolskoe, Psynadaha, Nartan
Azamat Erokko, Lesken 2, Psykod, St.Lesken, Kenje, Bylym
Azitsha Baksan, V.Kurkujin, Kuba-Taba, Islamei, Dugulubgoi, Nartan, Kuba, Maysky Altud, Nartkala
Aziz Baksanenok, Psyhurei
Aznaur Nartkala, St.Cherek, Lechinkai
Azubek Zalukodes

 

Babita Zolskoe
Babitca Terek
Babugoy V.Kurkujin, Zalukokoaje, Al., Argudan., В.Argudan.,Nartkala,Chegem 1, V.Aul
Babuh N.Kurkujin
Bachey Psygansu
Badji Jemtala, Zaragij, Lesken 2, Psygansu
Badjida Baksan, Nartkala, Shithala., Chegem 1, Kenje
Badrak Karagach, Aushiger, V.Akbash, Argudan., Islamei, V.Aul
Badza Aushiger, Zaragij, Psygansu, St.Cherek, V.Aul
Bagatir V.Kurp, Zavodskoi, N.Akbash, N.Kurp, Planovskoe, Terek, Urojainoe
Bagatir Zeiko, Kuba-Taba, Dugulubgoi, Argudan, Chegem 1
Bagi Baksan, Baksanenok, Kuba-Taba, Dugulubgoi, N.Kurkujin, Zalukokoaje, Zolskoe, Kamenomost, Kuba-Taba., Sarmak, Svetlovodskoe, Karagach, Germenchik, Nartkala, V.Aul
Bagrat Terek, Argudan, V.Aul,
Baho Jemtala, Kahun, Nartkala, Nartan, Psykod, Psynaba, Urvan, Shalushka, V.Aul
Bahuna Zaragij, Arik, Deiskoe, Terek, St.Cherek
Bahur Terek
Bahutsa Arik, Argudan., V.Akbash, Nartkala, St.Lesken.
Baja Argudan., Nartkala, St.Lesken, Uruh
Bak Dugulubgoi, Zalukokoaje, Sarmak, Shalushka, Chegem 1
Bakay Baksan, Kyzbrun 1, Islamei, Dugulubgoi
Baksan Baksan, Zeiko, Dugulubgoi, Shithala, Lechinkai
Bala Baksanenok, Sarmak, Psynadaha, Kahun, Nartkala, Shithala., Chegem 1, Belorechka, Kenje
Balagi Baksan,Zalukokoaje,V.Kurkujin, Zalukodes, Zolskoe, Kamenomost, Malka
Balaho Arik, V.Akbash, Psynashkho, Terek, Urojainoe, Kahun, Nartkala, V.Aul.
Balkar Baksan,Kremkonst,Kyzbrun 1,Psygansu, Maysky, Altud, Psynadaha, Jemtala, Zaragij, Deiskoe, Planovskoe, Psynashkho, Terek, Terekskoe, Urojainoe, Argudan., Erokko, Lesken 2, Marzoh, Nartkala, Psynaba, St.Lesken, St.Cherek, Urvan., Nartan, V.Aul
Balkiz Baksan, V.Kurkujin, Kuba-Taba, Islamei, Dugulubgoi,Zolskoe, Altud, Zaragij, Germenchik, Nartkala, Psygansu, Nartan, Chegem 2, Shalushka, V.Aul, Kenje
Bambet Altud, St.Uruh, Uruh
Baragun Dugulubgoi, Zalukodes, Zolskoe, Sarmak,Sovhozny, Deiskoe, N.Kurkujin,Nartan, N.Hamidie, Planovskoe, Terek, Urojainoe, Germenchik, Kahun, St.Lesken, St.Uruh, Urvan, Uruh, Shithala, Chegem 1, V.Aul, Kenje, Hasanya
Barak Argudan., Psygansu
Bari Kuba, Maysky, Psygansu, Psynaba, Nartan
Baroqua Baksan, Baksanenok, Sarmak, N.Kurkujin, Chegem 1
Barsoqua Kyzbrun 1, Arik, Deiskoe,Erokko, V.Aul
Bata Baksan, Baksanenok, V.Kurkujin, Kuba, Kuba-Taba, Baksanenok, Sarmak, Svetlovodskoe., Hamidie, Psygansu, Nartan, Chegem 1,Chegem 2, Kenje
Batedj Deiskoe, Terek, Urojainoe
Batir Baksan, Baksanenok, V.Kurkujin, Kyshpek, Kuba, Kuba-Taba, Kyzbrun 1, Islamei, Dugulubgoi, Psyshurei, Zalukokoaje, Zolskoe, Malka, Prirechenskoe, V.Kurp, Terek, Nartkala, Psygansu, Chegem 1, V.Aul
Batita Baksan,Janhoteko,Zeiko
Batsa Zolskoe, Malka, Prirechenskoe.
Batsej Planovskoe, Terek, Deiskoe Argudan. Aushiger, Jemtala
Batu Argudan., Lesken 2
Batyrga Baksan, Baksanenok, Chegem 1, Shalushka
Bechkan Kyzbrun 1, Zalukokoaje, Psynadaha, Malkahabaz
Bejdug Dugulubgoi, Urojainoealtud, Deiskoe, N.Hamidie, Nartkala
Bek Baksan, Baksanenok, Kyshpek, Kyzbrun 1, Islamei, Maysky, Zaragij, Planovskoe, Urojainoe, Kahun, Psygansu, Urvan, V.Aul
Bekaldy Baksan, Kuba-Taba, Kyzbrun 1. Islamei, Maysky, Urojainoe,Erokko, Lesken 2, N.Kurkujin, Psygansu, Urvan., Nartan, Chegem1. V.Aul, Hasanya
Bekan Kuba-Taba, Zolskoe, Kamenomost, Kychmalka, Kuba-Taba., Prirechenskoe, Sovhozny, Argudan.,Psykod, Urvan., Nartan, Chegem 1, V.Aul
Bekazi Germenchik, Shalushka
Bekbo Argudan., V.Argudan., Psykod
Bekshoqua V.Akbash, Nartkala, Psynaba, Chegem 1
Bekul Baksan, V.Kurkujin, Dugulubgoi, Djenal, Zalukokoaje, Sarmak, Karagach, Hamidie, Erokko. Kahun, N.Kurkujin, St.Lesken, Urvan., Uruh, Nartan, V.Aul, Kenje
Belgar Terek, Hamidie
Belgaroqua Deiskoe,Terek
Belimgot Nartkala, St.Lesken, St.Uruh, Uruh, Habaz
Belimish Nartan,Altud, Nartan-Kurp,Terek
Ber Kyshpek, Chernorechka, Nartan, V.Aul
Berbek Kyzbrun 1. Dugulubgoi, Aushiger, Zaragij, Deiskoe, Germenchik, Chegem 1, V.Aul
Berd Baksan, Kyzbrun 1, V.Aul
Beresdj Baksanenok, Kyzbrun 1, Islamei, Dugulubgoi, Nartkala, Psyshurei Zalukokoaje, Psynshoko, Kahun, Marzoh, N.Kurkujin, Chernorechka
Berham Baksan, Zolskoe, Terek, Nartkala, V.Aul,
Beriket Terek, Terekskoe, Hamidie, Kahun
Bersedj Deiskoe, St.Lesken, Uruh, V.Aul
Bersequa Baksan, Baksanenok, Kyshpek, Kuba-Taba, Zalukokoaje, Nartan, Kenje
Beschoqua St.Uruh
Besh Baksan, Dugulubgoi
Beshto Baksan, Kuba, Dugulubgoi, Deiskoe, Psygansu, Chegem 1, V.Aul
Beshtoqua Dugulubgoi, Karagach
Beslaney Baksan, V.Kurkujin, Kuba-Taba, Dugulubgoi, Psyshurei, Baksanenok, Karagach, Terekskoe, Terek, Urojainoe, Germenchik, Kahun, N.Kurkujin, Psygansu, St.Lesken, St.Uruh, Chegem 1, Chegem 2, V.Aul, Kenje
Betoy St.Uruh
Betroj Terek, V.Lesken, N.Kurkujin, St.Uruh, Uruh, V.Aul
Betugan Baksan, Zeiko, Kamenomost, Altud, Urvan., Shithala., Lechinkai, Nartan.Enukoi, V.Aul
Bev Deiskoe, N.Hamidie, Terek, Zeiko, Kahun.
Bey Djenal, Kamenomost, Sarmak
Beytok Aushiger, Jemtala, Zaragij, Nartkala, V.Aul
Beytsuk Psygansu, Terskol
Bezir Dugulubgoi, Argudan. , Kahun Nartkala, St.Cherek, Psygansu, Psykod, Shalushka, V.Aul
Bezroqua Baksan, Deiskoe, Terek, Erokko, Lesken 2, Nartkala, St.Lesken
Bgajnoqua Baksan, Zeiko, Kuba
Bicho Kyzbrun 1, Zalukodes, Zolskoe, Kamluko, Malka, Prirechenskoe, Sarmak, Karagach, Terek, Kahun
Bijo Terek, V.Lesken, N.Kurkujin, St.Lesken, St.Uruh, V.Aul
Bike Baksanenok
Birmamit Sarmak, Altud, Chernorechka, V.Aul
Birs Baksan, Zeiko, Zalukokoaje, Shalushka
Bit Baksanenok, N.Kurkujin
Bitok Kuba, N.Hamidie, Planovskoe,Terek,
Bitsu Aushiger, Jemtala, Kahun, Marzoh, N.Kurkujin, Shalushka, V.Aul.
Bitu N.Kurkujin, St.Uruh, Uruh
Bjaho Zalukokoaje, Prirechenskoe, Sarmak, Altud
Bjats V.Aulkaragach, Kenje
Bjedug Malka, Karagach, Psynshoko, Terek, Argudan, V.Akbash, N.Kurkujin, Belorechka, V.Aul
Bjembaho Arik, N.Hamidie, Terek, Kahun, Nartkala
Bjenicha Baksan, Kyshpek, Zalukokoaje, Sarmak, N.Kurkujin, Chernorechka
Bjeumih Arik, V.Kurp, N.Akbash, Psynashkho, Terek, Terekskoe, N.Kurkujin, N.Cherek
Bji Jemtala, N.Kurkujin, V.Aul
Bjihatl Zeiko, Kuba-Taba, V.Aul
Bjikshi Dugulubgoi, Sarmak, Shalushka
Bjiney Deiskoe, N.Akbash, Urojainoe, Hamidie, Shalushkakuba, Marzoh
Blai Maysky, Terek, Urojainoe, Uruh
Blanih Urvan., V.Aul, Kenje.
Blasha Dugulubgoi, Germenchik, Shalushka,
Blenao Kahun, Urvan., V.Aul
Bli Terek,Kahun, N.Kurkujin, St.Lesken, Uruh, V.Aul, Kenje
Bogot Baksan, Kyzbrun 1, V.Akbash, Planovskoe, Chegem 1, Chegem 2, V.Aul,
Bola Zaragij,V.Kurp, Planovskoe, Terek, Terekskoe, N.Kurkujin
Boljat St.Lesken.
Bora Karagach, Terek, Urojainoe
Borai Islamei
Boran Baksan,V.Kurkujin, Zeiko, Kyshpek, Kuba-Taba, Kyzbrun 1, Nartkala, Etoko, Germenchik, N.Kurkujin, Chegem 1
Boranuqua Malka, Zeiko, Kahun.
Bori Sovhozny, Altud, Zaragij, Arik, V.Kurp, Deiskoe, Terek, Nartan.Kurp, Terek, Urojainoe, Hamidie, Marzoh, N.Kurkujin, St.Lesken, Shalushka
Borsa Zaragij, Chegem 2, V.Aul
Borukai N.Kurkujin, Islamei, Terek
Botash Etoko, V.Akbash, , Psynadaha
Bugo Kuba, Kuba-Taba, Sarmak, Sovhozny, Shalushka, Chegem 1,Chegem 2
Buhar Terek
Bulat Baksan, V.Kurkujin, Zeiko, Islamei Kychmalka, Malka, Karagach, Terek, N.Kurkujin, Shithala., Lechinkai
Burai Deiskoe,Terek
Butai Baksanenok
Buzarei Arik, V.Akbash, Uruh
Buzd Deiskoe, N.Akbash, N.Hamidie, Terek
Byda V.Kurkujin, Kuba, Arik, V.Kurp, N.Akbash
Byf Baksan, Kyzbrun 1, Islamei,Malka, Prirechenskoe, Altud, Shithala, Lechinkai
Byhura Zeiko
Byj Baksanenok, V.Kurkujin, Nartkala, Malka, Prirechenskoe, Sarmak, Etoko, Karagach, Jemtala, Germenchik, Psygansu, Nartan, Chegem 1,В-Aul
Bykysh Baksan, Planovskoe, Terek
Byrsyr Psyhurei
Byshek Planovskoe
Byta Aushiger, Jemtala, Zaragij, Argudan, Psygansu, Psynaba, Terskol
Bzabza Chernorechka, Shalushka, V.Aul
Chagadu V.Lesken, Lesken 2, Urvan, Uruh, V.Aul
Chakmah Sarmak
Chalimat Lesken 2, Nartkala, Nartan, V.Aul
Charim Deiskoe, N.Hamidie, Terek, Urojainoe, Hamidie, Shithala., Lechinkai, Terskol
Chat V.Lesken, Shithala, Shalushka, Kenje
Chatby Kuba, Kyzbrun 1, Sarmak, Karagach, Nartan, Chegem 1, В.Aul, Kenje,Shalushka
Chatuqua Planovskoe.
Chaza Jemtala
Cheldy Erokko, Lesken 2, Nartkala
Cherty Zeiko, Janhoteko, Dugulubgoi, Sarmak, Karagach, Jemtala,N.Hamidie, V.Argudan., Kahun, Marzoh, Nartkala, V.Aul
Chertywan Zalukodes, Zolskoe, Germenchik
Chil Arik, Chegem 2, Kahun, V.Aul
Chilar Baksan
Chilina Chegem 2
Chym Nartkala, Psykod
Chyp Islamei, Dugulubgoi, Malka, Terek, N.Cherek, Shalushka, N.Hamidie Psygansu
Chyrjyn Baksan, Kuba, Kamenomost, Kychmalka, Sovhozny, V.Lesken, Kahun, Mazdaha, Zeiko, Kahun.
Dabago Baksan, Kamenomost, N.Hamidie, Terek, Argudan, N.Kurkujin, Chegem 1 Chegem 2, V.Aul
Dada Maysky, Arik, V.Akbash, Zeiukoaltudв., Terek, N.Kurp, N.Hamidie, Terek, Terek, St.Lesken, Chegem 1
Dadysh Kuba
Daha V.Akbash, V.Aul
Dajig Baksanenok, Arik, , V.Kurp, Terek, St.Uruh
Dal Baksan, Kuba, Maysky
Dalel Psykod, St.Lesken
Damalei Baksanenok, Kahun
Dambai Baksan
Dao Baksan, N.Kurkujin, Sarmak, Shalushka, V.Aul
Daraha Deiskoe,Terek
Datcirhoi Terek,Terek, Hamidie
Daunej Sarmakоv.Nartkala, St.Lesken
Daur Baksan, Baksanenok, Kuba, Psyshurei, Bateh, Zalukokoaje, Zolskoe, Malka, Sarmak, Shalushka, Karagach, Argudan, Kahun, N.Cherek, St.Lesken, St.Cherek, Urvan Chegem 2
Daut Zeiukoaltudв
Dautoqua Germenchik, Chegem 1
Dibira Baksan
Didan Zeiko, Nartkala, Zalukokoaje, Sarmak
Djaban Zeiko
Djadzau Lesken 2
Djapu Islamei
Djarshoqua V.Akbash
Djata Djenal., Zalukodes, Zolskoe, Kamenomost, Kamluko, Kychmalka, Sovhozny, Kahun, N.Kurkujin, St.Lesken
Djatagaj Baksan, N.Akbash, N.Kurp, N.Hamidie, Terek, Terek, N.Kurkujin
Djatage V.Kurp, N.Hamidie, N.Kurkujin, St.Lesken, V.Aul
Djataj Baksanenok, Kuba, Karagach, Germenchik; Etoko
Djatajoqua Baksan, Zalukodes, Zolskoe, Sarmak
Djatariva Baksan, Baksanenok, Kyshpek, Baksan
Djati V.Lesken, Erokko, Lesken 2, St.Lesken
Djaurdji Arik, Deiskoe, Terek, Urojainoe, Nartkala, N.Cherek, Psykod, St.Lesken, St.Cherek, Uruh
Djaza Baksan, Kyzbrun 1, N.Hamidie, Terek, Terekskoe, Hamidie, Urvan.
Djedjira St.Uruh, Uruh
Djeh Baksan, N.Kurkujin
Djybyl Zalukokoaje, Zalukodes, Prirechenskoe
Djydji V.Kurkujin, Kuba-Taba, Zalukokoaje, Zolskoe, Sarmak, Lesken 2
Djynaz Baksan, Germenchik
Djyrandoqua Baksan, Kyzbrun 1, V.Kurp, Deiskoe, Planovskoe, Terek, Nartkala
Docshuqua Jemtala.,N.Hamidie, Terek, Urojainoe, Psygansu, Shalushka
Dodoh Baksan, Baksanenok, Karagach, Urojainoe, Kahun, N.Kurkujin, Shalushka
Dog Baksan, Baksanenok, Zeiko, Kyzbrun 1, Islamei, Urvan.
Dogujei Terek, Urojainoe.
Dogujei Argudan.
Doh Psyshurei, Jemtala, Germenchik, Mazdaha, Nartan, Nartkala,Psygansu,Chegem 2
Dohshoqua Zalukokoaje, Sarmak, Marzoh, Enukoi.
Dol Baksanenok, Zeiko, Islamei, Dugulubgoi, Shalushka,Altud, Karagach,Argudan, Lesken 2, Nartkala, Psygansu, St.Lesken, St.Uruh, Urvan, Chernorechka, Shithala, Nartan, Chegem 1, Shalushka, Enukoi, V.Aul, Terskol
Dolat Chegem 1
Dombei Kuba,Aushiger
Dombira Baksanenok, Uruh, Nartan
Dotkul Baksan, Zeiko, Kyzbrun 1, Psynadaha, Nartkala, Bylym
Duda N.Cherek
Dudar Baksan, Sarmak,Kuba, N.Akbash, N.Kurp, Kenje.
Duguj Baksan, N.Hamidie, Kamluko, Malka, Sarmak, V.Akbash, Deiskoe, Terek, Kahun, N.Hamidie
Dumai Baksan, Kyshpek, Kuba, Psyhurei
Duman Baksan, Zeiko, Dugulubgoi, Psyhurei, Bateh, Zalukodes, Kamenomost, Kychmalka, Malka, Prirechenskoe, Mazdoh, V.Aul,
Dumanish Kahun, Nartan, V.Aul
Duqua V.Kurp,N.Akbash, Terek, V.Aul
Dydja Baksan, Dugulubgoi, N.Kurkujin, Psyhurei, Shithala, Lechinkai, Chegem 1, Shalushkakuba, V.Aul
Dydu Baksan, Islamei, Dugulubgoi, Planovskoe Terek, St.Lesken, Uruh
Dygesh Islamei, Germenchik, Shalushka, V.Aul
Dygulybg Baksan, V.Kurkujin, Kuba-Taba
Dygurli Jemtala
Dyk V.Akbash
Dykyna Baksan, Baksanenok, Janhoteko, Zeiko, Kyzbrun 1, Dugulubgoi, Sovhozny, V.Aul
Dym Baksan, Marzoh, Chegem 1, Terskol
Dyshek Baksan, Baksanenok, V.Kurkujin, Zeiko, Kuba, Kuba-Taba, Kyzbrun 1, Dugulubgoi, Karagach, V.Akbash, V.Kurp, Deiskoe, N.Hamidie, Planovskoe Terek, Hamidie, Germenchik, Nartkala, Psygansu, Psynaba, Lechinkai, Nartan, Chegem 1,Chegem11, Shalushka, Enukoi., V.Aul, Kenje
Dyshoqua Baksan,Terekskoe, Terek, Urojainoe, Djenal
Dzagal Zavodskoe., N.Akbash, Terek, Chegem 1
Dzagashta В, V.Kurp, Deiskoe, N.Akbash, N.Hamidie, N.Kurp, Terek
Dzagashtoqua Terek, Nartkala
Dzago Dugulubgoi, Psynadaha, Argudan, Germenchik, Kahun, Nartkala, Shalushka
Dzagoi Argudan, St.Lesken
Dzamyh Baksan, Zeiko, Kuba-Taba, N.Kurkujin, Djenal, Zalukodes, Zolskoe, Kamenomost, Kychmalka, Prirechenskoe, Sarmak, Sovhozny, Svetlovodskoe, Aushiger, Terek, Chegem 1, Shalushka,Belorechka, V.Aul
Dzasa Nartkala
Dzasej Baksan, Kuba, Kyzbrun 1, Zalukodes, Zolskoe, Kamenomost, Kamluko, Sarmak, Sovhozny, Kahun, Habaz
Dzigona Terek, N.Kurkujin, St.Cherek, Urvan., Chegem 1, Uruh
Dzu Baksan, V.Kurkujin, Zolskoe, Sarmak, Sovhozny
Dzugul Jemtala, N.Hamidie
Dzygoj Dugulubgoi, Sarmak, Shalushka, Urvan,
Dzygur Kahun, Psygansu
Dzyhmysh Ozrek., St.Lesken, St.Uruh,
Edgul Uruh, V.Aul. Dugulubgoi, Deiskoe, Terek, Argudan., Kuba, Uruh
Edyj Baksan, Zalukodes, Kamenomost, Kahun, Uruh
Efendy Baksan, Argudan., Nartkala, Aushiger, Planovskoe, V.Aul
Egan Malka, Prirechenskoe, Psynadaha, Sovhozny, Nartkala, Nartan, Chegem 2, V.Aul, Islamei, Kahun.
Eguj N.Kurkujin, Psygansu, St.Lesken, St.Cherek, V.Aul
Egujoqua Arik, Kuba-Р, Psynashkho, Terek, Nartkala
Ehtanig Baksan, Kyshpek, Terek, St.Lesken, Chernorechka, Nartan, V.Aul
Ehutla Malka, Chegem 2
Ejiboqua Kahun, Nartkala
Ekashao Jemtala, Zaragij,Psygansu, St.Cherek, Kahun
Elbadzuko Dugulubgoi, Chegem 1
Elban V.Akbash, N.Hamidie
Elberd Baksan, Kyshpek
Elchapar Zalukokoaje, Zolskoe, Kamluko, Malka, Sarmak, Svetlovodskoe, Chegem 1
Eldar Baksan, Kyzbrun 1, Islamei, N.Kurkujin, Karagach, Germenchik
Eldjar Terek, V.Lesken, Uruh
Elei Terek, Erokko, Lesken 2, Nartkala, Psygansu, St.Cherek, V.Aul
Elgar Baksan, Shalushka
Eljiroqua Kuba, Terek, Erokko,Lesken 2, Nartkala, Psygansu, St., St.Cherek, V.Aul, Kyzbrun 1, St.Lesken
Elkan Al.,N.Kurp, Terek, Hamidie, Marzoh,
Elmes Nartkala, V.Aulbaksan, Kyzbrun 1, Islamei, Altud, Karagach, Germenchik, Urojainoev,Bylym, Terskol
Elmyrzei Lesken 2, Nartkala
Eloqua Argudan., N.Kurkujin, St.Lesken
Eltuh Planovskoe., Urojainoe, Terek
Emchoqua Chegem 1
Emgoj Baksanenok, V.Kurkujin, Chegem 1
Emkuj Baksan, Kuba-Taba, Islamei, Zolskoe, V.Akbash, Zabodskoi, Terek, Urojainoe., Shithala., V.Aul
Emuz V.Kurp, Planovskoe, Terek, Kenje.
Emygah Nartan, V.Aul, Kyshpek
Emysh V.Kurp, Terek, Urojainoe
Emysha Baksan, Sarmak, Altud, Karagach
Emzag Altud, Marzoh, Nartkala, V.Aul
Eridjoqua Baksan, Baksanenok, Karagach, Kahun, Nartkala, V.Aul
Eristau Terek, St.Lesken, Uruh
Erjib Maysky, St.Uruh, Uruh, Chernorechka, Shithala., Shalushka,Deiskoe, Planovskoe
Erken Zalukokoaje, Shalushka, Psynashkho, Argudan., Nartkala, V.Aul, Terskol
Eroqua Baksan, N.Cherek, Psynaba
Ershoqua N.Kurp
Erug Baksan, V.Aul
Ervas Planovskoe
Esanoqua Baksan, Baksanenok, Kuba, Dugulubgoi, N.Kurkujin, Sarmak, Shalushka
Esenkul Chegem 1
Eshtrek Baksan, Dugulubgoi, Zolskoe, Kamenomost, Prirechenskoe., Sovhozny
Etluh Baksan, Germenchik
Etu V.Kurkujin, Kuba-Taba, Sarmak, Shalushka, V.Aul, Baksan, Zeiko
Evgajuqua Germenchik, Shalushka.., Bylym, Baksan, Kyzbrun 1, Islamei, Kamenomost
Ezaua V.Kurp
Ezdech Kuba-Taba, Nartkala, V.Aul
Ezi Kahun, N.Kurkujin

 
 

Faqua Baksan,Kuba
Fashmuh Maysky, V.Kurp N.Kurp,
Fiapsha N.Akbash, Deiskoe, Terek.
Fidar В.Kurp
Fitsa Zaragij, N.Kurkujin, Psygansu, Nartan
Fitsej Karagach
Fitsoh Deiskoe, Terek
Fochysha Arik, Terek, Terek,Urojainoe, Hamidie
Foko Germenchik
Fomyt Malka, N.Cherek, Psynaba
Fry Aushiger, Nartkala
Fyra Kahun, Nartkala, V.Aul
Gaj N.Kurkujin
Gaja Argudan., N.Kurkujin, Psykod, St.Lesken, Uruh, Chegem 2, V.Aul
Gaje N.Kurkujin
Gajuqua N.Kurkujin
Gasasha Deiskoe, Terek
Gashta Kahun, St.Uruh
Gastasha Terek
Gaujei Deiskoe
Gauna Baksan,Zeiko,Kuba-Taba, Dugulubgoi, Zalukodes, Zolskoe, Kamenomost, Kychmalka, Sovhozny
Gaza Dugulubgoi, Argudan
Gedgaf Baksan, Zeiko, Kyzbrun 1, Zalukokoaje, Zolskoe, Altud, Argudan, N.Kurkujin, N.Cherek, Shalushka, V.Aul, Terskol
Gedgava V.Akbash, Deiskoe, N.Kurp, Terek, Urojainoe.
Gedgosh Aushiger
Gedmishh Baksan, Kuba, Kuba-Taba, Dugulubgoi, Bateh, Zolskoe, Malka, Prirechenskoe, Chegem 1, Shalushka
Gedu Jemtala, Urojainoe, Argudan, Nartkala, Psygansu, Urvan, Nartan, V.Aul
Gerga Baksan, Baksanenok, Zeiko, Kuba, Islamei, Dugulubgoi, Aushiger, Jemtala, Nartkala, Psygansu, St.Lesken, Nartan, Chegem 1, Chegem 2, Shalushka, V.Aul;
Gergoqua Dugulubgoi, Chernorechka, Terek
Gershisha V.Akbash,Hamidie
Gesh Baksan, Jemtala,Nartkala
Getao Baksanenok, Zeiko, Kyzbrun 1, Altud
Getoqua Baksanenok, Kuba-Habaz, Nartkala, Shithala.
Go Karagach, Nartan
Gobachyk St.Lesken, St.Uruh
Gobashi Islamei, Jemtala, Zaragij, Terek, Kahun, N.Kurkujin, Psygansu, St.Lesken, Shalushka, Kenje
Gog Zeiko
Gogunoqua Baksan, Kuba, Jemtala, Malka, Terek, N.Hamidie, Hamidie, V.Lesken, Marzoh, N.Kurkujin, Psygansu, Shithala., Lechinkai, V.Aul
Gogush Altud,Lechinkai,Deiskoe, Habaz
Gogutl N.Kurkujin, St.Cherek
Goguzoqua Dugulubgoi
Gongapsh Dugulubgoi, Zolskoe, Sarmak, Sovhozny
Goniba V.Akbash, Deiskoe, N.Hamidie, Terek, Urojainoe, V.Aul
Gonoko Uruh.
Goplache Aushiger, Jemtala, N.Hamidie, N.Kurkujin, N.Cherek, Psynaba, St.Cherek, Uruh, Nartan, V.Aul
Gordagoj Kyzbrun 1
Goshai Shithala., Kenje
Goshoko Baksan, Kyshpek, Dugulubgoi, Zalukokoaje, V.Akbash, Deiskoe, Planovskoe, Psynashkho, Nartan
Got Kahun
Gotyj Baksan, Kuba-Taba, Kyzbrun 1, Dugulubgoi, N.Kurkujin, Psygansu, Chegem 1, V.Aul
Gouje St.Uruh, Uruh, V.Aul
Goz Islamei, St.Lesken
Guana Baksan, Baksanenok, Kuba-Taba, Sarmak, V.Kurp, Urojainoe, Marzoh, Nartkala, Urvan, Shithala, Nartan, Chegem 1, Chegem 2, Shalushka
Guashe Baksanenok
Guatij St.Lesken, Uruh
Guaza Planovskoe, Terek
Gubira Baksan, N.Akbash, N.Kurp,Terek
Gubj Baksan, Zeiko, Dugulubgoi, Karagach, Aushiger, Deiskoe, Argudan., N.Kurkujin, N.Cherek, St.Lesken, St.Cherek, Nartan, Belorechka, V.Aul
Gubjoqua Baksan, Baksanenok, V.Kurkujin, Zeiko, Kyshpek, Islamei, Dugulubgoi, N.Kurkujin, Psyshurei, Bateh, Zalukokoaje, Zolskoe, Kamenomost, Malka, Sarmak, Sovhozny, Karagach, Jemtala, Urojainoe, V.Lesken, Germenchik, Erokko, Lesken 2, Mazdaha, N.Kurkujin, N.Cherek, Psynaba, St.Cherek, Nartan, Chegem 1, V.Aul,Terskol
Gucha Baksan, Baksanenok, V.Kurkujin, Zeiko, Kyshpek, Kuba, Kuba-Taba, Kyzbrun 1, Islamei, Dugulubgoi, N.Kurkujin, Psyhurei, Zolskoe, Malka, Psynadaha, Altud, Karagach, Zaragij, N.Kurkujin, Chegem 2, Chegem 1, V.Aul, Bylym, Terskol
Guchai Baksan
Guchapsha Zeiko, Kyshpek, Dugulubgoi, N.Kurp, Kahun, Kenje
Guchapsha Baksanenok
Guchaqua V.Kubaurojainoe, Deiskoe, Terek, N.Akbash, Terek, Urojainoe, Hamidie, N.Kurkujin, St.Uruh
Guchasa Psygansu, Nartan
Guchej Baksanenok,Terek, Urojainoe,Germenchik, Kahun, Marzoh, N.Kurkujin, St.Cherek, Nartan, Shalushka, V.Aul.
Guchina Baksan, Kyshpek, Dugulubgoi, Psyshurei, Shalushka, V.Aul
Gucho Chegem 1, Kenje
Guda Karagach, Nartan, Chegem 1
Gug Baksan, Germenchik, Chernorechka, V.Aul
Gugot V.Kurkujin, Zeiko, Sovhozny,V.Aul
Gukepsh Deiskoe, Planovskoe, Terek, Terek, Urojainoe, Hamidie, V.Kurkujin, V.Aul
Gukepshoqua Islamei, Germenchik, Chegem 1, Chegem 2, V.Aul
Gukeshao Baksanenok
Guketl Baksan, Zeiko, Kyzbrun 1, Islamei, St.Cherek, Kenje
Guli Islamei
Gulyajin Kahun, Marzoh, N.Kurkujin,Psynaba
Gum Altud, Karagach, Psygansu
Gunjafa Argudan,St.Lesken
Guo Zalukokoaje, Arik,N.Kurp, Psynashkho, Terek, Terekskoe, V.Aul
Gurali Psyhurei
Gurf Lesken 2, N.Kurkujin, St.Lesken
Gurijev Dugulubgoi, Kamenomost, Malka, V.Lesken
Gusa Zeiko, N.Kurkujin
Gusara Zolskoe
Gusetl Zeiko
Gushal V.Kurp, Terek,Urojainoe
Gut Baksan, Baksanenok, Islamei, Maysky, Altud, Karagach, Argudan., Urojainoe Kahun, V.Aul
Guvajuqua Baksan, Sovhozny, Karagach, Psynshoko, V.Kurp, Deiskoe, Terek
Gyda V.Akbash, N.Kurp, Terek
Gyndug Baksan, Baksanenok, Zalukokoaje, Altud, Karagach,Terek, Nartkala
Habachir Janhoteko, Islamei, Dugulubgoi, Baksan
Habala Malka, Prirechenskoe, Arik, Nartkala, St.Lesken
Habek V.Akbash, Deiskoe, Terek, Kahun, Malka, Zeiko
Habjoqua Terek, N.Cherek, St.Cherek
Habyla Karagach, Psynshoko, Terek, Germenchik, Nartan, V.Aul
Habyra Baksanenok
Habyta Deiskoe, Terek
Hacha Baksan, Janhoteko, Zeiko, Kuba-Taba, Islamei, Zolskoe, V.Akbash, V.Kurp, Terek, N.Hamidie, Nartan, Urvan
Hachago Baksanenok
Hachemyz Baksan, Kuba-Taba, Malka
Hacherytl Urvan.
Hachetl Al., Psynshoko, Terek, Urojainoe, Nartkala, Uruh, St.Uruh, Shalushka, Kenje, Terskol, Elbrus
Hachim Lechinkai
Hachimahua Zeiko, Arik, Deiskoe, Terek, Mazdaha, Nartkala, Uruh, St.Lesken, Chernorechka, Nartan
Hadjimuqua V.Kurkujin, Nartan
Hadjyra St.Lesken
Hadug Altud, Nartkala
Hadzuga Chernorechka, V.Aul
Hadzugana Zolskoe
Hafitsa Zeiko
Hafiz Terek, Argudan, Kahun, Nartkala
Hagabana Karagach, Nartan
Hagajei Nartkala, Dugulubgoi, Altud, Urvan., Shithala, Lechinkai, Chegem 1, Chegem 2, V.Aul
Hagan Terek
Hagas V.Kurp, Planovskoe, Terek
Hagaush Karagach
Hago Karagach, Terek, Urojainoe, Terekskoe
Hagosh Uruh
Haguara Psynashkho, Terek, Terek, Urojainoe.
Hagundoqua Kamenomost, Kychmalka, Malka, Argudan, N.Kurkujin, Enukoi
Hagur Baksan, Zeiko, Dugulubgoi, V.Akbash, Planovskoe, Terek, Terek, Urojainoe, V.Aul
Hah Baksan, Islamei, Aushiger, N.Cherek, Nartan
Hahoqua Hamidie, Uruh
Hahuj Psynaba, V.Aul.
Hahun St. Uruh
Hahupacha Kuba, Kahun, Marzoh, Nartkala, Nartan, V.Aul, Kenje
Hajae Zeiko
Hajby Baksan, N.Kurkujin, Shalushka
Hajdog Baksanenok, Jemtala, Zaragij, Argudan, Kahun, Nartkala, Psygansu Nartan, V.Aul
Hajkara Nartkala, Urvan.
Hajkasym Baksan, Sarmak
Hajmet Baksan, Zeiko, Nartkala, Arik,N.Kurp, Planovskoe, Psynashkho, Terek, Urojainoe, Lesken 2, St.Lesken, Urvan.
Hajnagoi Baksan. V.Kurkujin, Kuba-Taba, Dugulubgoi, Malka, Zeiko, Germenchik, Nartkala
Haju Terek, Planovskoe, Terek, V.Lesken
Hajumar Terek, Uruh
Hajy Zalukokoaje, Malka, Zeiko, Erokko, Terek, Kyzbrun 1, Islamei, Dugulubgoi, Prirechenskoe, Sarmak, Malka, Karagach
Hak Nartkala
Hakiasha Kyzbrun 1, Zolskoe, Terek, Nartkala, N.Cherek
Hakul Baksan,Baksanenok, Janhoteko, Kyzbrun 1, Dugulubgoi, Nartkala, Urvan., Shithala, Nartan, Chegem 1, Shalushka, V.Aul
Hakun Zalukokoaje, Nartkala, N.Cherek, Psynaba, Urvan, Kahun
Hakura Terek
Halil Baksan, Bateh, Zolskoe, Sarmak, Shalushka, N.Kurp, Chegem 1, Shalushka
Halishkh Kuba, Nartkala, Urvan, Lesken 2, V.Lesken, Chegem 1, V.Aul
Hama Terek, Terekskoe, Urojainoe, Mazdaha
Hamdoh Kamenomost, Kamluko, Kychmalka, Karagach, Nartkala, Nartan, St.Cherek, V.Aul, Terek
Hamgoqua Zaragij, Baksan. Argudan., V.Lesken, Kahun, Mazdaha, Nartkala, St.Lesken, Shithala., V.Aul, Kenje
Hamirza Baksan, Janhoteko, Zeiko, Dugulubgoi, St.Cherek, Kahun
Hamirzoqua Kahun, Nartkala
Hamju Baksan, Kuba, Kyzbrun 1, Islamei, Sarmak, Shalushka
Hamshoqua Arik, Uruh, Kahun
Hamtsa Malka, Zolskoe
Hamuqua V.Kurp, Deiskoe, N.Kurp, Planovskoe, Terek, Argudan., V.Lesken, Nartkala, St.Uruh, Baksan, Zeiko, Kuba-Taba, Zalukodes, Zolskoe, Kamenomost, Kychmalka, Prirechenskoe, Shalushka, Etoko, Altud, Karagach, Psynshoko, St.Cherek, Uruh, Chernorechka, Nartan, Chegem 1, Chegem 2;
Hamyz V.Kurkujin, Kuba-Taba, Zalukodes, Zolskoe, Kamenomost, Kamluko, Malka, Sovhozny
Han Altud, N.Hamidie
Hana V.Kurp, St.Lesken, Uruh
Handoh Baksan, Baksanenok, Maysky, Nartkala
Hanicha Argudan, V.Argudan, Marzoh, Psygansu
Hantse Nartkala, St.Lesken, Urvan.
Hany Arik, Deiskoe,Terek, Terekskoe, Argudan, Marzoh, Uruh
Hapa Baksan, Zeiko, Al., Maysky, Deiskoe, Terek, Terek, Shordak., Marzoh, Nartkala, St.Lesken, St.Uruh, Chegem 2
Hapache Kyzbrun 1, Dugulubgoi, Karagach, Psynshoko, Planovskoe, Terek, Urojainoe, Hamidie, Nartkala, Urvan
Hapago Baksan
Hapaje Nartkala
Hapshe Dugulubgoi
Haptse Zolskoe, Sarmak, Karagach, Psynshoko, N.Cherek, Nartan, Chegem 1
Haquasha Arik, Deiskoe,Psynashkho, Terek, Terekskoe, Argudan, Germenchik, Erokko, V.Aul
Haradura V.Kurp
Harun N.Cherek
Harzina Aushiger, Zaragij, Planovskoe, Nartkala, V.Aul
Hasana Baksan, Zeiko, Aushiger, Kahun, Nartkala, V.Aul
Hashatsuk Kuba, Zalukodes, Zolskoe
Hashir Arik, Terek, Terekskoe, Shalushka
Hashkhoj Baksan, Kuba, Kamluko, Malka, Prirechenskoe, Maysky, Karagach Deiskoe, Terek, N.Kurp, Planovskoe, Terek
Hashkul Baksan, Dugulubgoi, Bateh, Zalukokoaje, Zolskoe, Kamenomost, Sarmak, Shalushka, Etoko, Nartan, V.Aul
Hashukoi Baksan, Islamei, Dugulubgoi, Altud, Argudan, Germenchik, Nartkala, Shithala, Shalushka, Kenje.
Hasidj Terek
Hata Altud, Marzoh, Nartkala
Hatajuqua Baksanenok, Sarmak, Shalushka, Karagach,Urojainoe, Nartkala, Enukoi
Hatana Deiskoe, Zavodskoi, Terek
Hatef Baksan, Kyzbrun 1, V.Akbash, Deiskoe, Terek, Uruh
Hathakuma Deiskoe, Terek
Hatik Chegem 2
Hatko Kahun
Hatkui Baksan, V.Aul
Hatoh V.Kurp, Deiskoe, Planovskoe, Terek, Hamidie
Hatohshoqua Malka
Hatshuqua Kuba, Psyhurei
Hatsuk Baksan, Zeiko, Kuba-Taba, Kyzbrun 1, Islamei, Prirechenskoe, Aushiger, Nartkala, Psygansu, St.Cherek, Urvan., Shalushka, V.Aul
Hatsym N.Akbash, N.Kurp
Hatu V.Kurp, Terek, Nartkala, Nartan, V.Kurp, V.Aul
Hatuqua Sarmak, Nartkala,Urojainoe
Haupa Nartan
Haupshe Baksan, V.Kurkujin, Kuba, Dugulubgoi, N.Kurkujin, Kamluko, Kychmalka, Sarmak, Sovhozny, Svetlovodskoe, Karagach
Hav Nartan, Uruh
Haveyashkho Islamei, Zaragij, Nartkala, Psygansu, V.Aul, Bylym
Havjoqua Marzoh, Nartkala, Chernorechka, Nartan, Chegem 2
Havtsuk Janhoteko, Zeiuko
Heir Islamei
Hej Baksan, Zeiko, Dugulubgoi, N.Kurkujin, V.Kurp, Terek, V.Aul, Terskol;
Hemasha Baksan, Karagach, Argudan, Kahun, Nartkala, Urvan, V.Aul
Hiby V.Kurp
Hidza V.Kurp, Terek
Hidzedj Terek, N.Hamidie,Planovskoe, Urojainoe, Psykod
Hijroqua Islamei, Dugulubgoi
Hod V.Kurp, Terek
Hogudzoqua Argudan.
Hoh Psygansu
Hoja Dugulubgoi, Karagach, Terek, Urojainoe, Hamidie, Argudan.
Hopsergen V.Kurkujin, Zeiko, Islamei, N.Kurkujin, Shalushka
Horei Psygansu
Host Kahun, Nartkala, St.Cherek, Deiskoe, Terek, N.Hamidie, Terek, Hamidie, Argudan, Germenchik, St.Lesken
Hot Baksan, Zeiko, Dugulubgoi, N.Kurkujin, Malka, Psynadaha, Aushiger, Arik
Huakuan Baksan, Kyzbrun 1, N.Kurkujin, Psyhurei, Zalukodes, Kamenomost, Psynadaha, Sovhozny, Sarmak, Shalushka, Karagach, Nartkala, Psynaba, Chernorechka, Chegem 2, Enukoi.
Huby Karagach, Chegem 2, Janhoteko, N.Hamidie
Huj Baksan, Kahun, Nartan, Nartkala
Hujoqua Baksan, Argudan., Kahun, Nartkala, Chernorechka, Psygansu, Urvan.
Huk St.Lesken
Hula V.Kurp, Deiskoe, N.Akbash, N.Kurp, Terek, Urojainoe, Nartkala
Huna Dugulubgoi, Terek, Nartan
Hunthuj Deiskoe, Planovskoe.
Hura Uruh
Huran Baksan, V.Kurkujin, Kyshpek, Kuba-Taba, N.Kurkujin, Psyhurei, Bateh, Zalukodes, Zolskoe, Kamenomost, Malka, Prirechenskoe, Altud, Karagach, Aushiger, Germenchik, Nartkala, Psynaba, Chegem1,Chegem11, Shalushka, Kenje.
Huratij Islamei, Dugulubgoi
Hurjan Baksan, St.Cherek
Hursin N.Kurp
Hurzoqua Kyzbrun 1, Islamei, Dugulubgoi, Kenje.
Husht Kuba, Kuba-Taba, Arik, , V.Kurp, N.Hamidie, Terek, Terekskoe, Planovskoe, Urojainoe, Shalushkakuba, Nartkala, V.Aul
Huta Germenchik, Chegem 2, Shalushka
Hutaj Argudan., St.Cherek, V.Aul
Hutat Germenchik, Nartan, Chegem 1, Chegem 2
Hutsyna Nartkala, St.Cherek, Urvan.
Hymbazar Kuba-Taba, Maysky, V.Akbash, Planovskoe, Terek, Psygansu
Hytu Psynadaha
Ibragim Baksan, Psynadaha, Arik, N.Kurp, Planovskoe, Psygansu, Psynaba
Idydj Baksan
Ilyas Baksan, Islamei, Dugulubgoi
Imam Baksan, Islamei, Dugulubgoi
Inal Altud, St.Uruh, Uruh
Inaroqua Zolskoe, V.Kurp,V.Aul
Indrei Sarmak, Terek, Psygansu, Chernorechka, Nartan, V.Aul,
Indroqua Baksan, Kyzbrun 1, Dugulubgoi, Nartkala, Psynaba
Iraz Kahun, Nartkala
Iriza Terekskoe, Terek
Irug V.Akbash, Zavodskoi., Planovskoe, Terek
Irug Baksan, Kyzbrun 1, Islamei, Psyshurei
Iryt Dugulubgoi, Altud, V.Aul
Islam Zolskoe, V.Kurp
Istepan St.Uruh
Isup Aushiger, Arik
It Karagach, , Soldatskoe, Jemtala
Iwan Baksan, Baksanenok, Kuba-Taba, Kyzbrun 1, Islamei, Dugulubgoi, Zaragij, V.Akbash, Urojainoe, Argudan, V.Argudan., Germenchik, Nartkala, N.Cherek, St.Cherek, Urvan, Chernorechka, Nartan, Chegem 1, Shalushka, Altud
Iwaz V.Aul, Kenje.
Jabaly Aushiger, N.Hamidie
Jabatyr Psynaba
Jabo Aushiger, Nartkala
Jacha Germenchik, Shalushka
Jad Nartan
Jagup Shalushka
Jakamuh Nartkala, Shithala., Shalushka, Kenje.
Jaman Djenal, Kamenomost
Jambaho Dugulubgoi
Jambe Baksan, Dugulubgoi, N.Kurkujin, Kamluko, Malka, Sarmak, Jemtala, Terek, Terek, Urojainoe, N.Kurkujin, N.Cherek, Uruh, Chernorechka
Jambech Altud, Karagach, Terek, Nartkala, Uruh, Nartan, Shalushka, V.Aul
Jambicha Baksan, Argudan., Psygansu
Jambora Baksan, Kahun, Nartkala, Nartan
Jamuqua Karagach, Urvan., V.Aul
Jamyrza Baksan, Zeiko, Islamei, Dugulubgoi, Aushiger
Jamyrzei Terek, Nartkala, N.Cherek, Nartan
Jana Baksan, Deiskoe, Nartkala, Psygansu
Jandar Psyshurei, Kamenomost, Sovhozny
Jangeri Baksan, Baksanenok , Sarmak, Shalushka, Germenchik, St.Lesken
Janguraz Jemtala, Arik, Kahun, Nartkala, Chegem 1, Kenje.
Jankazi Baksan, Zalukokoaje, Sarmak, Sovhozny, Shalushka, Arik, Terek, Urojainoe
Janoqua Argudan., Psygansu
Jantegol Terek, Terek, Urojainoe.
Jantemiroqua Chegem 1, Kenje.
Janym Islamei, Karagach, Nartkala, Nartan, Chegem 1, V.Aul
Jemuhua Baksan, Zeiko, Kyzbrun 1, Nartkala, Zolskoe, Psynadaha, Maysky, Kahun, Mazdaha, Marzoh, N.Kurkujin, Bylym, Terskol
Jereshty Kamenomost, Sovhozny, Altud, Germenchik, Shalushka, V.Aul
Jerug St.Lesken
Jerug Deiskoe, Terek. , Uruh
Jeruqua Psygansu, Zaragij
Jesh Islamei
Jigun Baksan, Kuba-Taba, Islamei, N.Kurkujin, Sarmak, , Zaragij, Planovskoe. Terek, Argudan., Marzoh, N.Kurkujin, Psygansu, St.Uruh, St.Cherek
Jila Baksan, Jemtala, Zavodskoi, N.Akbash, N.Kurp, Terek, Nartkala, St.Cherek, St.Uruh, Urvan., Uruh, Chegem 1, V.Aul
Jilehej V.Aulzeiukoaltudв., N.Kurp, Planovskoe
Jileshkh Terek, Nartkala, St.Lesken
Jiloqua Baksanenok, Altud, Karagach, Aushiger, Kuba-Nartan, N.Hamidie, Nartkala. St.Lesken, V.Aul. Kenje.
Joldash Kyzbrun 1, Psychoh, Zolskoe, Psynadaha
Ju Islamei, St.Lesken, Chegem 1, Malka
Jugo Kyshpek, Kyzbrun 1, Maysky, Argudan., Psygansu, V.Aul
Jurt Baksan, Zeiko, Kyshpek, Kuba-Taba, Kyzbrun 1, Islamei, N.Kurkujin, Djenal., Kychmalka, Malka, Aushiger, Zaragij, Deiskoe, Terek, Psygansu, Chegem 1, Shalushka, V.Aul
Jydjat Kyzbrun 1, Zalukokoaje, Zolskoe, Psynadaha
Jyju Baksanenok. Zolskoe, Malka, Chegem 1
Jylasa Kahun, Nartkala
Jylau Baksan, Baksanenok, Zeiko, Dugulubgoi, Zeiukoaltudв, Terek, N.Hamidie, Planovskoe, Terek, Terek, Urojainoe, Germenchik, Nartkala, St.Lesken, St.Uruh, Urvan.
Jylegot Dugulubgoi, Deiskoe, Terek, Terek, Shithala., Chernorechka, Lechinkai
Jyletej Terek, Terek, Terek, Hamidie, Argudan., Kahun, Nartkala,
Jyna Baksan, Islamei, Urvan.
Jynjacha Urvan, St.Uruh, Uruh
Jyqua Baksan, Kuba-Taba, Dugulubgoi, Zalukokoaje, Zalukodes, Zolskoe, Sarmak, Sovhozny,Zaragij,Psygansu
Jyroqua Jemtala, Zaragij, Kahun, Nartkala, V.Aul
Jyryk Baksan, Zeiko, Zalukokoaje, Sarmak, Sovhozny, Shalushka, Aushiger, Germenchik, Nartkala, St.Uruh, St.Cherek, V.Aul
Kabarda Islamei, Dugulubgoi,N.Akbash, Terek, Terek, Hamidie, Argudan, V.Aul
Kabardoqua V.Kurp, N.Akbash, N.Kurp, Planovskoe, Terek, Argudan, V.Argudan.
Kabjih Chegem 1
Kablo St.Lesken, V.Aul
Kachkar Baksan
Kadkoy Baksan, Dugulubgoi, Germenchik, Nartan, Chegem 1, Chegem 2;
Kadoch Karagach, Psynshoko
Kafar Psyhurei
Kafo N.Kurkujin, St.Cherek, Urvan Chegem 2
Kagazej Jemtala,Djenal., V.Lesken, N.Cherek, Psynaba, Uruh, Chegem 1, V.Aul
Kagermes V.Lesken, Erokko, Lechinkai, Nartkala, St.Lesken, St.Uruh, V.Aul, Kenje.
Kagotyj V.Lesken, St.Lesken, Uruh. V.Aul
Kah Kyzbrun 1
Kajak Baksan
Kajar Baksan, Baksanenok, Kuba-Taba, Islamei, Dugulubgoi, Maysky, Altud, Karagach, Psynshoko, Jemtala, Arik, Altud, Karagach, Psynshoko, Jemtala, Arik, Deiskoe, Zavodskoi,Terekskoe, Terek, Urvan., Argudan., V.Lesken, Germenchik, Lesken 2, Marzoh, Nartkala, Psynaba, St.Lesken, St.Uruh, Urvan, Chernorechka, Chegem 1, Chegem 2, Shalushka, V.Aul
Kaky Argudan.
Kala Baksan, Zalukodes, Zolskoe, Kamenomost, Malka, Sarmak, Shalushka, Etoko, Enukoi., Kenje.
Kalabek Baksan, Terek
Kalahan Zolskoe
Kalajoqua Baksanenok, Zeiko, Zalukodes, Zolskoe, Kamenomost, Psynadaha, Sovhozny
Kalako Aushiger, St.Lesken
Kalmyk Baksan, Zeiko, Kuba, Kuba-Taba, Islamei, Soldatskoe, Janhoteko-Deiskoe, Karagach, Psynadaha., Aushiger, Zaragij, ., Terek, Nartkala, Psygansu, St.Lesken, Shithala., Lechinkai, Nartan, Chegem 1, V.Aul; , Kahun„ Malkazeiuko, Psygansu-Deiskoe, Altudbaksan.
Kalybata Sovhozny, Terek, Lesken 2, Nartkala, St.Lesken, Uruh, Enukoi.
Kambachoqua Baksanenok, Argudan, Nartkala, Psykod, St.Cherek, V.Aul
Kambicha Terekskoe, Terek
Kambot Baksan, V.Akbash
Kamby Baksan, Zeiko, Kuba-Taba, Kyzbrun 1, Islamei, Zalukodes, Zolskoe, Kamenomost, V.Argudan, Kahun, St.Cherek
Kamgot Shithala, Lechinkai
Kamirgoy Baksan, Zalukokoaje, Zolskoe, Kamluko, Malka, Sarmak, V.Aul
Kampara V.Kurp, Zavodskoi, N.Akbash, N.Kurp, Terek
Kampu Malka
Kamyrzey St. Lesken
Kanamat Baksan, Kuba, Kyzbrun 1, Dugulubgoi, Zolskoe, Malka
Kancaly Jemtala, V.Aul, Terek, Terek
Kanchukoy Lesken 2, St.Uruh
Kandjashu Arik, Djenal., Planovskoe, Terek, Urojainoe
Kandoh Kahun
Kandor Zaragij, Lesken 2
Kandur N.Hamidie, Terek, Hamidie, Psygansu
Kangaush Terek
Kanimgot Nartan
Kanimgot Baksan, Kyzbrun 1, Psyhurei
Kankosh Deiskoe, N.Akbash, Terek
Kankul Baksan, Kuba, Kuba-Taba, Zalukokoaje, Zalukodes, Kamluko, Malka, Prirechenskoe, Sarmak, Sovhozny, Germenchik, Nartan, Dugulubgoi, Chegem 1, V.Aul, Kenje, Hasanya
Kanlo Zeiko, Nartkala, St.Lesken, St.Uruh
Kanshao Baksan, Kyzbrun 1, Dugulubgoi, Zolskoe, Psynadaha, Psynshoko, Chernorechka,
Kanshoqua Kuba,Deiskoe, Urojainoe
Kantemir Terek, Argudan., St.Lesken, St.Cherek, Bylym
Kanukoy Baksan, Kyshpek, Karagach, Chegem 1
Kanukoy Dugulubgoi, Zolskoe, Germenchik, Shithala., V.Aul
Kanuqua Baksan, Dugulubgoi
Kaplan V.Kurp
Kara Baksan, Psyshurei, Al., Maysky, Karagach, Psynshoko, Aushiger, V.Akbash, Planovskoe, Terek, Argudan
Karaba Zeiko
Karaba Kyzbrun 1, Altud
Karachay Baksan, V.Kurkujin, Psyhurei, Zalukokoaje, Zolskoe, V.Akbash, Deiskoe, Germenchik, Chegem 1, Shalushka, V.Aul
Karagul Malka, Argudan, Psygansu, Nartan
Karajey Psygansu
Karaket Kuba, Karagach Terek
Karamirza Baksan, Kuba, Islamei, Dugulubgoi, Karagach, Germenchik, Nartkala, Chegem 2, V.Aul
Karamyza Baksan, Psynshoko, Jemtala, Chernorechka
Karanasha Zeiko
Karash V.Kurp
Karasha Terek
Karatsuk Baksan, Kyshpek, Altud, Erokko, Lesken 2, Marzoh, Nartkala, N.Cherek, Psygansu, St.Lesken, St.Cherek
Kardan Baksan, Baksanenok, V.Kurkujin, Zeiko, Kyshpek, Kuba, Kuba-Taba, Kyzbrun 1, Islamei, Dugulubgoi, N.Kurkujin, Psyshurei, Bateh, Djenal., Zalukokoaje, Zolskoe, Kamenomost, Kychmalka, Malka, Prirechenskoe., Sarmak, Svetlovodskoe, Sovhozny, Shalushka, Etoko, Maysky, Altud, В., Karagach, Psynadaha, Psynshoko, Ц, Aushiger, Jemtala, Zaragij, Arik,V.Akbash, Deiskoe, N.Akbash, N.Hamidie, Planovskoe., Terek, Urojainoe, Argudan., V.Argudan., V.Lesken, Germenchik,Erokko, Kahun, Lesken 2, Mazdaha, Nartkala, Psygansu, Psykod,St.Lesken, St.Uruh, St.Cherek, Urvan, Uruh, Chernorechka, Nartan, Chegem1,Chegem11, Enukoi., V.Aul, Kenje, Terskol
Kardangush Baksan, Kahun, Psygansu
Karej Deiskoe, Zavodskoi, N.Akbash, N.Kurp, О, Terek, V.Lesken, Nartkala
Karey Terek
Karey Terek
Karma Baksan, V.Kurkujin, Kuba, Kuba-Taba, Islamei, Bateh, Djenal Zolskoe, Kamenomost, Malka, Sarmak, Svetlovodskoe, Sovhozny, Shalushka, Etoko, V.Aul
Karmoqua Janhoteko, Zeiko, Bateh, Zolskoe, Shalushka, Karagach, Kahun, Shithala., Lechinkai, Chegem 1, Shalushka, Kenje
Karmysh Baksan, Kyzbrun 1, Psyhurei, Zolskoe
Kartsey Psygansu, St.Lesken
Kasbot N.Cherek
Kasey Altud,Terek
Kashej V.Kurkujin, Kuba-Taba, Dugulubgoi, N.Kurkujin, Bateh, Djenal, Zalukokoaje, Zalukodes, Zolskoe, Kamenomost, Kychmalka, Оkuba-Taba., Svetlovodskoe, Sovhozny, Shalushka, V.Akbash, Deiskoe, Terek, Psykod, St.Lesken, Urvan, Chegem 1, V.Aul
Kashirga Arik,Terek, Germenchik, Nartkala, Shalushka, N.Hamidie
Kaskul Baksan, Janhoteko, Zeiko, Kyzbrun 1, Islamei, Prirechenskoe, Sovhozny, Karagach, Kahun, Chegem 1, Kenje.
Kasym Aushiger, Jemtala.N.Hamidie, Chegem 1
Kathan Psyhurei, Aushiger, Nartkala, Chegem, Erokko
Katina N.Kurp,Terek, Argudan., N.Kurkujin,Uruh,St.Uruh, V.Aul
Katsybei Janhoteko, Zeiuko
Kaufa Dugulubgoi
Kaz V.Kurp
Kazak N.Kurkujin, Sarmak, Jemtala, Zaragij, Argudan., St.Lesken, V.Aul
Kazan V.Kurkujin, Zeiko, Kuba, Islamei, Dugulubgoi,Kenje
Kazansh Islamei, Sarmak, Nartkala, Psygansu, Psykod, Chegem 1, Kenje
Kazar Baksan, Aushiger
Kazbek Deiskoe, Zavodskoi.
Kazdjery Argudan., Nartkala
Kazdoh Baksan, Islamei, Dugulubgoi, Malka, N.Hamidie, Chernorechka, Chegem 1
Kazgash V.Akbash, Nartkala
Kazy Zeiko, Sarmak. Jemtala, N.Hamidie, Planovskoe, Terek, Nartkala, Psygansu
Keir Zavodskoi, Kahun, Planovskoe, Terek, Terekskoe, Urojainoe, Nartkala, Uruh
Kem Zeiko, Karagach
Kenet Kyzbrun 1, Dugulubgoi, Karagach
Kerash Kuba, N.Akbash
Kerasha Kuba, Dugulubgoi, Sovhozny, Deiskoe, N.Kurp, V.Lesken, Germenchik,
Keref Baksan, V.Aul, Zavodskoi., N.Kurp, Terek, Terekskoe, Germenchik, Lesken 2;
Kermen V.Kurp Germenchik
Kesh Zeiko, Terek, Germenchik, Kahun, Nartkala, Shithala.
Keshoqua Baksan, Terek, Germenchik, Shithala., Shalushka, V.Aul, Deiskoe, Hamidie, Erokko, St.Uruh, Lechinkai
Kesht Kyshpek, Kyzbrun 1, Dugulubgoi, Psyshurei, Zalukodes, Zolskoe, Kamenomost, Altud, Malka, , Karagach, Zeiukoaltudв, Terek, Germenchik, Marzoh, Nartkala, Hasanya
Ketuqua Baksan, Bateh, N.Kurkujin, Shalushka
Kilshuqua Islamei, Chegem 1,
Kish Baksan, Chegem 2
Klysh Baksan, N.Akbash, N.Hamidie, Argudan., Erokko, Kahun, Nartkala,N.Cherek
Kochesoqua Baksan, V.Kurkujin, Kuba, Dugulubgoi, Zolskoe, Sovhozny, Chernorechka, V.Aul
Kodz Baksan, V.Kurkujin, Islamei, Dugulubgoi, N.Kurkujin, Zalukokoaje, Germenchik, Chegem 1, V.Aul
Kodzoqua Baksan, V.Kurkujin, Janhoteko, Zeiko, Dugulubgoi, N.Kurkujin, Kychmalka, Maysky, Altud, Karagach, Deiskoe, Zavodskoi, N.Hamidie, Planovskoe, Terek, Terekskoe, Argudan., Erokko, St.Uruh, Shithala, Lechinkai, Chegem 1, Chegem 2, V.Aul, Etoko
Koj Urojainoe
Koj V.Lesken, Psykod, St.Lesken
Kojai Altud, V.Kurp, Deiskoe, N.Kurp, N.Hamidie, Planovskoe, Terek, Terek, Terskol, Urojainoe
Kojak Baksan, Kuba
Kojem Deiskoe, Terek, Uruh
Koko Baksan, Bedyk., V.Kurkujin, Kuba, Kuba-Taba, Dugulubgoi, N.Kurkujin, Psyshurei, Bateh, Zalukokoaje, Zalukodes, Zolskoe, Kamenomost, Kamluko, Kychmalka, Malka, Prirechenskoe, Sarmak, Sovhozny, Shalushka, Karagach, Psynshoko, Terek, Terek, Germenchik, Chegem 1, Shalushka, V.Aul, Bylym
Kon Baksan, N.Kurkujin, V.Akbash, N.Hamidie, Planovskoe., Terek, V.Aul
Konih Kamluko, Malka, Germenchik, Chegem 2
Konoqua Deiskoe
Kosh Kahun
Kosher Dugulubgoi, Planovskoe, Terek, Marzoh
Koshey Kahun, Psykod, St.Lesken, St. Cherek
Koshikoy Aushiger, V.Lesken, Marzoh, Nartkala, Psygansu, St.Cherek, Nartan, Kenje.
Koshkan Dugulubgoi, N.Kurkujin, Terek
Koshmen Islamei, Germenchik, Chegem 2, Shalushka
Koshroqua Aushiger, Zaragij, Marzoh, Psygansu, V.Aul
Koshy Psygansu, Psynaba
Kot Baksan, Zalukokoaje, Zalukodes, Sovhozny, V.Aul
Kotca Baksan, Kuba-Taba, Islamei, Dugulubgoi, Zalukokoaje, Zolskoe, Shalushka
Kotepiha Baksan, Karagach, N.Kurp
Kozyr Arik, Deiskoe, Terek, Uruh
Krym Baksan, Kamluko,Malka, Planovskoe, Psynaba
Kubati Kuba, Islamei
Kuchmazoqua Baksan, Kyzbrun 1, V.Aul
Kuchuk Zeiko, Hamidie
Kudali Planovskoe., Terek
Kudash Maysky, Germenchik, Psygansu, St.Cherek
Kuday Baksan, Zeiko, Islamei, Jemtala, Zaragij, V.Akbash, Nartan,Kurp, Terekskoe, Terek, Hamidie, Mazdaha, Nartkala, Psygansu, St.Lesken, Shithala., Chegem 1, V Aul, Kenje.
Kudaybedoqua St.Uruh
Kugoluqua Uruh
Kugot Zalukokoaje, Zalukodes, Kamenomost, Kychmalka, Svetlovodskoe, Chegem 1
Kui Malka, Nartan
Kuitsuk V.Lesken, Lesken 2, Nartkala,
Kuj N.Kurkujin, Psyshurei, Altud, Germenchik, Lesken 2, Chegem2, V.Aul
Kuj Kyzbrun 1, Shalushka
Kul V.Kurkujin, Zaragij, Hamidie, Kahun, Nartkala, N.Cherek, Psygansu, Uruh,
Kulata Deiskoe, Planovskoe
Kulim Baksanenok, Germenchik
Kumaho Baksan, Baksanenok, Al. Altud, V.Lesken, Erokko, Lesken 2, Nartkala, St.Lesken, Urvan., Nartan, Kenje, Bylym
Kumal St.Uruh, Uruh, Shalushka
Kumbagir V.Kurp
Kumuh Erokko, Lesken 2, V.Aul
Kumyk Baksan, Baksanenok, Bedyk., V.Kurkujin, Zeiko, Kyshpek, Kyzbrun 1, Dugulubgoi, Jemtala, Zaragij, Arik, V.Kurp, Deiskoe, Zavodskoi, Planovskoe, Terek, Terek, Argudan, V.Lesken, Germenchik, Erokko, Lesken 2, Nartkala, N.Cherek, Psygansu, Psynaba, St.Lesken, Uruh, Nartan, Chegem 1,Chegem 2, Kenje., Bylym, Terskol
Kumysh Baksan, Kuba-Taba, Islamei, Dugulubgoi, N.Kurkujin,Zalukodes, Zolskoe, Kamenomost, Kychmalka, Sovhozny, Aushiger, Germenchik, V.Aul, Kenje, Bylym, Psynadaha.
Kunash Baksan, Baksanenok, Zeiko, Dugulubgoi, N.Kurkujin, V.Lesken, Germenchik, Nartkala, St.Lesken, V.Aul
Kundet Zeiko, Kyzbrun 1, Islamei
Kunij Baksan, V.Kurkujin, Zeiko, Kyzbrun 1, Islamei, Malka, Sarmak, Shalushka, Aushiger, V.Lesken, Germenchik, Nartkala, Psygansu, St.Uruh, St.Cherek, Urvan., Chernorechka, Nartan, Shalushka, Kenje
Kuntysh N.Kurp
Kup Baksan, Zeiko, Kyzbrun 1, Dugulubgoi, Psyshurei, Zolskoe, Psynadaha, Sarmak, Altud, Kahun, Chernorechka, Nartan
Kup Nartan
Kupshin Baksanenok, Karagach, Psynshoko
Kura Islamei
Kural N.Kurp
Kuralei Zaragij
Kurasha Karagach, Aushiger,Deiskoe, Terek, Nartkala, N.Cherek, V.Aul
Kurashin Baksan, Kyzbrun 1, Dugulubgoi, Zalukokoaje, Zolskoe, Malka, Psynadaha, Nartkala, V.Aul
Kurji Baksan, Sarmak
Kurman Baksan, Baksanenok, Maysky, Karagach, Jemtala, Argudan., Kuba-Habaz, Nartkala, Psygansu, St.Lesken, St.Cherek, Chegem 1, Shalushka
Kurmanli Malka, Urvan
Kushkha Baksan, Baksanenok, V.Kurkujin, Janhoteko, Zeiko, Kyshpek, Kyzbrun 1, Islamei, Dugulubgoi, N.Kurkujin, Zalukokoaje, Zolskoe, Kamluko, Malka, Prirechenskoe., Psynadaha, Sarmak, Al., Aushiger, Zaragij, Deiskoe, V.Kurp, N.Hamidie,Planovskoe, Terekskoe, Terek, Urojainoe., Argudan., V.Lesken, Germenchik, Nartkala, Psygansu, St.Lesken, St.Cherek, Shithala, Lechinkai, Psygansu, Chegem 1, Chegem 2, Shalushka, V.Aul, Kenje, Bylym, Terskol
Kushkhaby Kyzbrun 1, Argudan., Zavodskoi, N.Kurp, N.Hamidie, Terek, Hamidie, Urojainoev
Kushkhakan Baksan. Baksanenok
Kushkhanashkho Zaragij, V.Aul
Kushkhauna О, Terek, Urvan.,Uruh, Shalushka
Kuzamish Zolskoe, Sarmak
Kyabisha Kuba, Psyshurei, Kychmalka, Urojainoe, Germenchik, Shithala, Lechinkai, Shalushka.., V.Aul; Altud
Kyama St.Lesken, Uruh
Kyao Urvan
Kyara Chegem 1
Kyasa Kuba-Taba, Dugulubgoi, Germenchik, N.Kurkujin, Psygansu, Chegem 1, Shalushka..
Kyp Baksan, Zeiko
Kyp Janhoteko, Zeiko, Kuba-Taba, N.Kurkujin, Kamenomost, Kamluko, Sarmak, Planovskoe, Terek
Kypshy Islamei
Kyshtyk Zeiko, V.Lesken, Erokko, Lechinkai
Kyshu Aushiger, Zaragij
Kyz Kychmalka,Planovskoe,Terek, Germenchik, Kenje
Kyzaris Nartkala,Urvan

 
 

Lafish Sarmak
Lah Psygansu, St.Uruh; Kahun.
Lajarey V.Akbash, N.Hamidie, Terek
Lakun Terek, St.Cherek, V.Aul, Hasanya, Zeiko
Lakush Zalukokoaje, Zolskoe, Shalushka
Lamerdon Arik, N.Kurp, Terek, Urojainoe, V.Lesken, Nartkala
Lampej Baksan, Bedyk., Islamei, Kyzbrun 1, Sarmak, Sovhozny, Nartkala, V.Aul
Lashken Baksan, Terek, Psygansu, Chegem 2
Lashqua Karagach, N.Kurp, N.Hamidie,
Li Baksanenok, Kyshpek, Kuba-Taba, Kyzbrun 1, Islamei, Planovskoe„ Terek, V.Lesken, Germenchik, Lesken 2, Nartkala, St.Lesken, Uruh, Lechinkai, Chegem1,Chegem11, Shalushka, V.Aul, Kenje, Hasanya
Ligida Baksan, Bedyk., Kuba-Taba, Zalukokoaje, Zolskoe, Kamluko, Sarmak
Lih Baksan, Zeiko, Kuba-Taba, Zalukodes, Zolskoe, Kamenomost, Kychmalka, Sovhozny
Lo Baksan, Baksanenok, Islamei, Nartkala
Loqua Jemtala, V.Lesken, Nartkala, St.Lesken, V.Aul
Losan Zeiuko, Kuba-Taba
Lu Kyshpek, Dugulubgoi, Psychoh , Djenal., Zalukokoaje, Zalukodes, Zolskoe, Kamenomost, Kamluko, Kychmalka, Sovhozny, X, Shalushka, Altud, Karagach, Psynshoko, V.Lesken, Nartkala, Psykod, Enukoi., V.Aul
Lykoj V.Kurp, Deiskoe, Zavodskoi,N.Kurp, Terek, V.Lesken, Chegem 1
Lyqua Dugulubgoi, Karagach
Machana Lesken 2, St.Lesken
Mafedz Baksan, Germenchik, Nartkala, Chegem 1, V.Aul
Mahara Psykod, St.Lesken
Mahosh Baksan, Zolskoe, Kamluko, Malka, Etoko
Mahotl Baksan, Baksanenok, Zalukokoaje, Kamluko, Malka, Sarmak, Sovhozny, Shalushka, Chegem 1
Mahsida V.Akbash, V.Kurp, Deiskoe, N.Akbash, N.Hamidie, Planovskoe, Terek, Urojainoe, Hamidie, V.Lesken
Mahtcy Malka, Prirechenskoe, Karagach, Terek, Nartkala, V.Aul
Mahua Zeiko, Kuba-Taba, Zalukokoaje, Zolskoe, Malka, Sarmak, Sovhozny, Shalushka, Germenchik, Nartkala, St.Uruh, Nartan, Enukoi, V.Aul
Majdjih Zeiko, Kyzbrun 1, Kahun, Urvan, Nartkala
Makanei Terek, Terek, Terek, Chegem 1
Makuao Baksan, Baksanenok, Zeiko, N.Kurkujin, Zalukokoaje, Zalukodes, Kamenomost, Prirechenskoe, Sarmak
Makul Arik, Terek
Malamat Sarmak
Malbahua Baksan, Kuba, V.Akbash, V.Kurp, Deiskoe, Planovskoe, Terek, Terek, Argudan., Nartkala, Psygansu
Malei Kamenomost, Sarmak, Sovhozny, Etoko
Maluhua Baksan, Islamei, Germenchik, Nartkala, N.Cherek, V.Aul
Malyhouna N.Akbash, N.Kurp, Terek
Mama Baksan, Jemtala, Kenje.
Mambet Baksan, V.Kurkujin, Kuba-Taba, Dugulubgoi, Psyhurei,Zolskoe, Kamenomost, Sarmak, Sovhozny, Psygansu, St.Cherek, Chegem 1, Shalushka, V.Aul
Mamheg Baksan, Kuba, Kuba-Taba, Kyzbrun 1, Islamei, Dugulubgoi, Psyhurei, Bateh, Zolskoe, Karagach, Jemtala, Terek, Argudan., Kahun, Nartkala, Psynaba, St.Uruh, Chegem 1, Shalushka, V.Aul
Mamichoqua Karagach, Psynshoko
Mamish V.Aul
Mamresh Malka, Planovskoe, Terekskoe, Terek, Urojainoe, Nartkala, St.Uruh, Shithala, Lechinkai, Shalushka
Mamsyr Kuba-Taba, Zolskoe, Altud
Mamuho Baksan, Zolskoe, Marzoh, Nartkala
Mamuk Terek
Maquasha Sarmak, V.Kurp, Deiskoe, N.Akbash, N.Kurp, Terek, Urojainoe, Nartkala, Chegem 2
Maquawa Sovhozny, Jemtala, Zaragij, V.Kurp, Deiskoe, N.Hamidie, Planovskoe, Terek, Terekskoe, Urvan, V.Lesken, Germenchik,Kahun, Nartkala, Psygansu, Psykod, St.Lesken, St.Cherek, St.Uruh, Uruh, Chernorechka, Nartan, Chegem 1, Chegem 2, Enukoi, V.Aul, Kenje
Marem Nartkala, St.Lesken, Nartan;
Maremkul Kuba-Taba, Dugulubgoi, N.Kurkujin, Psychoh,Zolskoe, Sarmak, Shalushka, Karagach, Jemtala, V.Kurp, N.Hamidie, Planovskoe, Terekskoe, Terek, Argudan., V.Lesken, Erokko, Kahun, Nartkala, V.Aul
Maremshao Baksan, Zalukokoaje, Zolskoe, Malka, Psynadaha, Sarmak, Svetlovodskoe, Shalushka, Chegem 1, Etoko
Maremuqua Baksan, Baksanenok, Zeiko, Kremkonst., Dugulubgoi, Zalukodes, Altud, Aushiger, Terek, V.Lesken, Erokko, Kahun, Lesken 2, Mazdaha, Nartkala, N.Cherek, Psynaba, St.Lesken, St.Uruh, St.Cherek, Chernorechka, Chegem 1, Bylym
Margo Planovskoe
Margush Baksan, V.Kurkujin, Kuba, Kuba-Taba, Dugulubgoi, Zalukokoaje, Zalukodes, Kamenomost, Kychmalka, Sovhozny, Germenchik, Chernorechka, Shithala., Lechinkai, Nartan, Shalushka, V.Aul, Kenje, Habaz
Marish V.Akbash, Deiskoe,Terek
Marjokh Baksan, V.Kurkujin, Kyzbrun 1, Zolskoe, Kamenomost, Malka, Sarmak, Etoko, Altud, Karagach, Urojainoe, Germenchik
Marshan Baksan, Kuba, Kuba-Taba, Islamei, Nartkala, Chernorechka, V.Aul, Terskol
Marshankul Baksan, Janhoteko, Zeiko, Kuba, Islamei, Nartkala, Zalukokoaje, Kamenomost, Sovhozny
Martan Psyshurei, Kenje.
Martaz Germenchik, Kahun
Martoqua Zalukokoaje,Deiskoe, Terek, St.Lesken
Marzali Urvan.
Marzei Baksan, Psynshoko, Arik, V.Akbash, V.Kurp, Deiskoe.N.Akbash, Terek, Terekskoe, Urvan., V.Lesken, Germenchik, Kahun, Lesken 2, Nartkala, St.Lesken, Uruh, V.Aul
Mascha Uruh
Masei Argudan., V.Argudan., Erokko, Lesken 2, St.Lesken, V.Aul, Psynadaha.
Mash Baksan, Sarmak, V.Kurp, N.Akbash Terek
Mashaquasha Zeiko, Sarmak, St.Cherek, Chegem 1
Mashej Baksan, Zeiko, Kuba, Dugulubgoi, Psynadaha, Chegem 1, V.Aul;
Mashitl Arik, Terek, Urojainoe, Hamidie, Nartkala, Psygansu, St.Uruh, Nartan
Mashkush N.Kurp
Mashuqua Baksan, Kuba, Dugulubgoi, Zalukokoaje, Zalukodes, Zolskoe, Malka, Prirechenskoe, Sarmak, Sovhozny, Altud, N.Akbash, Argudan, V.Lesken, Nartkala, Psygansu, St.Uruh, Uruh, Nartan, V.Aul
Mastafa Nartkala, Urvan.
Matej Nartan, V.Aul
Matsuh Baksan, Kuba, Kuba-Taba, Chegem1, Shalushka
Matu Karagach, Jemtala
Mazan Islamei, Zalukokoaje, Psygansu, Nartan
Mazashoqua Psyshurei, Psychoh
Mazdog Baksan, Zeiko, Islamei, Malka, V.Aul
Maziha N.Kurp, Planovskoe, Germenchik, Urvan, Shalushka
Mazlo Altud, Terek, Marzoh, Nartkala, Chernorechka, Nartan, V.Aul
Mazuqua Kyzbrun 1, Altud, Planovskoe, Terek, Nartkala, St.Lesken
Medaly V.Lesken, Germenchik, N.Cherek, Chernorechka
Mer Zalukokoaje, Zalukodes, Zolskoe, Kamenomost, Argudan., Kahun, Marzoh, Nartkala, N.Cherek, St.Cherek, Chegem 1, V.Aul
Merkul Kuba-Taba
Met Chernorechka, Nartan
Metu Baksanenok
Mez Germenchik, Shalushka
Mid Baksan, Kuba, Dugulubgoi, Psyshurei, Zalukokoaje, Malka., Prirechenskoe, Etoko, Altud, Karagach, Argudan, Nartkala
Mikitai Kamenomost, Malka
Mikoj Aushiger, Nartan
Milyaja Psykod
Mirza V.Kurp, St. Cherek
Mirzabek Kuba-Taba, Dugulubgoi, Kychmalka, Sovhozny, Etoko
Mirzakan V.Kurkujin, Dugulubgoi, Psychoh, Zalukodes, Zolskoe, Kychmalka, Malka, Nartkala, Psygansu, St.Cherek
Misacha Jemtala, Lesken 2, Nartkala, Psygansu, V.Aul
Misha Baksanenok, Arik
Mishkhoj Baksan, Baksanenok, Zeiko, Kyshpek, Islamei, Psyshurei, Zolskoe, Malka, Aushiger, Nartkala, Psynaba
Misostishkho N.Hamidie, Nartkala, Psygansu, St.Uruh
Moko Maysky, Nartkala, Uruh, Nartan
Mola Baksan, Zeiko, Kyzbrun 1, Zolskoe, Psynadaha, Sarmak, Svetlovodskoe, Etoko, Altud, Aushiger, Jemtala, N.Hamidie, Argudan, Germenchik, Kahun, Nartkala, Psykod, St.Cherek, Urvan, Shalushka, V.Aul, Kenje, Hasanya
Molai Baksan, Argudan., V.Lesken, Germenchik, Shithala., Lechinkai, Chegem 1, V.Aul
Molamusa Argudan.
Mudran Baksan, Zolskoe, Kychmalka, Sarmak, Germenchik, Shalushka
Mugotl Baksanenok, Germenchik, Kahun, Kenje
Muhady Zolskoe, Psynadaha
Muradin Argudan., V.Lesken
Musa Baksan, Zeiko, Zalukodes, Zolskoe, Shalushka
Mycyqua Zolskoe
Mykitai Malka, Karagach
Mykof Argudan.
Mykoj Nartkala, V.Aul
Myqua Baksan, V.Kurkujin, Sarmak, Zaragij, Terek, Kahun, Psygansu, St.Lesken
Mysost Zaragij, Nartkala
Mysroqua Kyzbrun 1, Malka, Karagach, Psynshoko, Terek, Argudan, Lesken 2, Nartkala, Chernorechka, Shalushka
Mysyrgen Sarmak, Shalushka
Myz Argudan, Kahun, Nartkala, Psygansu, Chegem 1, V.Aul
Myzaush Baksan, Chegem 1
Nabita Arik, Deiskoe, N.Hamidie, Psynashkho, Urojainoe.
Nacha Aushiger, Deiskoe, Terek, Argudan, V.Lesken, St.Cherek, V.Aul
Nachatsa Deiskoe, Terek, Hamidie
Nacho Baksan, Baksanenok, V.Kurkujin, Kamluko, Malka, Sarmak, Psygansu
Nad Kyzbrun 1, V.Aul
Nadgag Chernorechka, Shalushka
Nado Argudan., Nartkala, St.Uruh
Nafadzoqua Malka, Prirechenskoe.
Nafan Karagach
Nafedz Shalushka, V.Aul
Naftliasha Terek
Nagapla V.Akbash, Sarmak, Chegem 2
Nagaplej Zalukokoaje, Zolskoe, Psynadaha
Nagatsu Kahun, St.Cherek
Nago Zavodskoi, Planovskoe
Nagoi Baksan, Baksanenok, Zeiko, Kyshpek, Kuba-Taba, Dugulubgoi, Psyhurei, Zalukokoaje, Sarmak, Svetlovodskoe, Shalushka, Altud,Psynshoko, Aushiger, Jemtala, N.Kurp, Terek, Urojainoe, Argudan, Germenchik, Erokko, Kahun, Lesken 2, Marzoh, Nartkala, St.Lesken, Urvan., Uruh, Chernorechka, Shithala. Lechinkai, N.Chegem 1, Shalushka, V.Aul, Kenje, Terskol
Nagor Kuba, Germenchik, V.Aul, Hasanya
Naguda Nartkala, St.Cherek, V.Aul
Naho Uruh
Nahush V.Kurkujin, Janhoteko, Zeiko, Kuba-Taba, Kyzbrun 1, Islamei, Zolskoe. Shithala, Lechinkai, Chegem 2, V.Aul
Naib St.Lesken
Najoqua Malka, Sarmak
Najug Islamei
Nako V.Akbash, Deiskoe, Terek, Urojainoe.
Nakus Arik, О, Terek, Urojainoe, V.Lesken, Nartkala
Nalchik Baksan, Argudan., V.Lesken, Nartkala
Nana V.Kurkujin
Nanai Zalukokoaje
Narshao V.Aul
Nart St.Cherek
Nartij Kyshpek, Germenchik, Kahun, Nartkala, Nartan, V.Aul, Bylym
Nartoqua Baksan, Baksanenok, Kuba, Kuba-Taba, Dugulubgoi, N.Kurkujin, Psyshurei, Zolskoe, Svetlovodskoe, Shalushka, Altud, V.Aul, Kenje
Nashapidja Germenchik, Kahun, Nartkala, Shithala., Lechinkai, Baksan, Kyshpek, Kuba, Kuba-Taba, V.Kurp, Deiskoe, N.Akbash, N.Hamidie, Terekskoe, Terek, Urojainoe, Nartkala, St.Lesken, Chegem 1, Shalushka, Hasanya
Nasyp Jemtala, St.Lesken, V.Aul
Natby Terek, Lesken 2, Nartkala, St.Cherek
Natgeryi Psychoh, V.Aul
Naujoqua V.Kubaurojainoe, Terek
Naurjan Baksan, Kuba-Taba, Dugulubgoi, N.Kurkujin, Sovhozny, Shithala, Lechinkai
Naurzoqua Maysky, Terek, Terek, Chegem 2, Shalushka, V.Aul
Nawruz Baksan, Zalukokoaje, Al, Arik, Terek, Nartan
Nazar Baksan, Islamei, Dugulubgoi,. Kychmalka, Kahun, Nartkala, Shalushka, V.Aul
Nazran Baksan, Chegem 1, V.Aul
Nogma Baksan, Dugulubgoi, Psyhurei, Zalukokoaje, Zolskoe, Kamenomost, Kychmalka
Nydja Baksanenok, Nartan
Nyr Baksan, Baksanenok, Janhoteko, Kuba, Islamei, Dugulubgoi, N.Kurkujin, Zalukodes, Zolskoe, Kamenomost, Kamluko, Sarmak, Sovhozny, Al., Altud, Terek, Germenchik, Chegem 1, Bylym
Odij Baksanenok, Altud, Karagach, Kahun, Chegem 1
Ogurly Zalukokoaje, Zolskoe, Malka, Sarmak, Etoko
Oit Baksan, Zeiko, Islamei, Chegem 1
Oj Kahun, Uruh
Ordjinoquaо N.Kurkujin, Germenchik, Urvan.
Ordoqua. Islamei, Dugulubgoi, Psyhurei, Altud, Karagach
Orish Kyzbrun 1, Sarmak, Sovhozny, Karagach, Terek, Terekskoe, Hamidie, Germenchik, Chegem 1, Kenje.
Orshakdug Baksan, V.Kurkujin, Kyzbrun 1, Islamei, Malka, Karagach, Nartan
Orshuqua Kamluko, Kuba-Taba, Zalukodes, Zolskoe, Kamenomost, Kahun, Prirechenskoe.
Ortabei Shalushka, Nartkala, St.Cherek, V.Aul
Ortan Baksan, V.Kurkujin, Chegem 1, V.Aul
Orzei Baksan, V.Kurkujin, Kuba-Taba, Terek, V.Akbash, Deiskoe, Terekskoe, V.Aul
Oshkhun Kuba, Kuba-Taba, Psyhurei, Zolskoe, Malka, V.Aul
Oshro V.Argudan, Arik, Deiskoe, Terek, Psynaba, Urvan.
Oshroqua V.Kurp
Otar Zeiko
Ozinjoqua Lechinkai, Uruh, V.Aul
Ozroqua Baksan, Baksanenok, Kyzbrun 1, Islamei, Dugulubgoi,Zalukokoaje,Zolskoe,Malka, Altud, Karagach, Germenchik, Nartkala, Chernorechka, Nartan, Chegem 1, St.Cherek, V.Aul
Ozy Baksan, Baksanenok, Kuba, Nartan, Psyshurei, Malka, Karagach, V.Aul
Ozyrmedj Jemtala
Pacha Dugulubgoi, Nartkala, St.Lesken, Nartan
Padjida Dugulubgoi
Pafif Dugulubgoi, V.Aul
Pago Baksan, N.Kurkujin
Paka V.Kurp, N.Akbash, N.Hamidie
Panago Zeiko, V.Kurp, Terek
Paryt Argudan., Kahun, St.Lesken, Urvan
Pashho Uruh
Pashty Baksan, V.Kurkujin, Kuba, Kuba-Taba, Dugulubgoi, N.Kurkujin, Psyhurei, Kamenomost, Malka, Prirechenskoe, Karagach,
Pashtyk Terek, Argudan
Paunej Kuba-Taba, Psyshurei, Argudan, Mazdaha, St.Lesken, V.Aul
Paz Baksan, Kahun, Nartkala, N.Cherek, Nartan, V.Aul
Pef V.Aul
Pej Dugulubgoi, Psyhurei, Zolskoe, Nartan
Pek Baksan, Baksanenok, Kyshpek, Kyzbrun 1, Dugulubgoi, Zalukokoaje, Germenchik, Chegem 2, Nartkala, V.Aul
Phashkh Baksanenok, Karagach, Kahun, Nartkala, Altud
Phavakasha St.Cherek
Phitich Baksan, Dugulubgoi, Argudan., Germenchik, Nartkala, Kenje
Pijina V.Kurp
Ponej Sarmak, Zavodskoi., Nartkala, Uruh, Chernorechka
Psanuqua Baksan, Zalukokoaje, V.Lesken, N.Cherek
Psaun Baksan, Islamei, Dugulubgoi, Sovhozny, Chernorechka
Pshyby Baksan, Kamluko, Sarmak, Aushiger, Zaragij, Terek, Urojainoe,Nartkala, Psygansu, Nartan, V.Aul
Pshybyh N.Cherek. V.Aul
Pshygaush Baksan, Janhoteko, Zeiko, Deiskoe, Psynashkho, Terek
Pshygot Nartkala
Pshygotyj Zeiko, Kyzbrun 1, Zolskoe, Psynadaha, V.Aul, Kenje
Pshygusa Kamenomost, Karagach, Psynshoko, Zaragij, Terek, Psygansu, Nartan, V.Aul
Pshyhacha Baksan, Kuba-Taba, Dugulubgoi, N.Kurkujin, Zolskoe, Progress, Germenchik, Kahun, St.Lesken, Shalushka, V.Aul
Pshyhof St.Cherek, Chegem 2, V.Aul
Pshykan Zeiko
Pshymyda St.Cherek
Pshymyrza Karagach, Kenje.
Pshynoqua Kuba, Psyshurei, Chegem 2, Shalushka, V.Aul, Kenje
Pshynsha V.Kurp, N.Kurp, Terek, Nartkala
Pshyqua Baksan, V.Akbash, Terek, Nartkala
Pshytsuk Kyshpek, Kuba, Altud, Chernorechka
Pshyuch Baksan, V.Kurkujin, Kuba, Kyzbrun 1, Islamei, Dugulubgoi, Bateh, Baksanenok, Zolskoe, Kamenomost, Kamluko, Malka, Prirechenskoe, Sovhozny, Altud, В, Karagach, Psynshoko, Germenchik, Erokko, Lesken 2, Psynaba, St.Ч.Chernorechka, V.Aul, Hasanya
Pshyuna Zalukodes, Zolskoe, Kamenomost, Kychmalka, Malka, Prirechenskoe, Sovhozny, Shithala., V.Aul
Pyh Kyzbrun 1, Islamei
Pyl Kychmalka, Sarmak, Shalushka
Pylo V.Kurkujin, Sarmak
Quajoqua Baksanenok, N.Cherek
Quanta Terek, Urojainoe, Deiskoe Kenje.
Quaquaj Deiskoe, Terek, Nartkala
Quaquey Terek, St.Lesken, St.Uruh, V.Aul
Quart Kamenomost
Quash Kamenomost, Altud,V.Kurp, Argudan. Marzoh, St.Cherek, Shithala, Belorechka, V.Aul
Ramazan Zeiko, Jemtala, V.Kurp, N.Kurkujin
Saban Baksan, Islamei, Zaragij, Planovskoe, Terek, Terek, V.Lesken, Lesken 2, Psygansu, St.Lesken, St.Cherek, Chegem 1
Sabanoqua Argudan., V.Argudan., V.Lesken, Nartkala
Sabanshy Baksan, Baksanenok, Zeiko, Kyshpek, Kuba-Taba, Terek, Argudan., Marzoh, Nartkala, Urvan, Chegem 1, V.Aul, Bylym
Saby Urojainoe, Nartan
Sahroqua Aushiger, Argudan., V.Argudan., Kahun, Nartkala, St.Cherek, V.Aul
Sahtu Terek
Sakal Karagach
Salih Terek
Samara Terekskoe, Terek
Samog Planovskoe, Kahun.
Sana Planovskoe, V.Akbash
Sanshoqua Janhoteko, Planovskoe, Argudan, Lesken 2, Nartkala, Psynaba
Santyk Dugulubgoi, Karagach, Psynshoko
Saraha Deiskoe, N.Akbash, N.Kurp, N.Hamidie, Terekskoe, Terek, Hamidie, Shordak
Saralp Mazdaha, Nartkala, N.Cherek
Sasyk Chegem 1, Shalushka, V.Aul
Satushy V.Kurkujin, Zalukodes, Zolskoe, Kamenomost, Chegem 1
Savkui St.Lesken, Nartan, V.Aul
Sekrek Baksanenok, Nartan
Seman Karagach, Aushiger, Planovskoe, Terek, Terekskoe, V.Lesken, Germenchik, Kahun, Nartkala, N.Cherek, Psygansu, Shalushka, Bylym
Sercha St.Uruh, N.Kurp, N.Hamidie, Terek
Shabatoqua Baksan, Baksanenok, Kamenomost, Zaragij, N.Kurp, Terek, N.Kurkujin, Psygansu, V.Aul, Hasanya
Shabaz Baksanenok, Zeiko
Shacha Jemtala, Zaragij, Argudan, V.Argudan, V.Lesken, Kahun, Nartkala, Psygansu, Chernorechka, V.Aul
Shad V.Kubaurojainoe, Dugulubgoi, Aushiger,Deiskoe, N.Kurp, N.Hamidie, Terek, Terek, Argudan., V.Lesken, Nartkala, St.Lesken, Uruh, Chegem 1, V.Aul
Shadjem Progress, Deiskoe, Terek, Urvan., St.Lesken, Nartan
Shadjemuqua V.Kurp, Planovskoe
Shadz V.Aul
Shafy Zeiko
Shagir Baksan, Terek, Argudan., Lesken 2, Nartkala, St.Lesken, V.Aul, Kenje.
Shagirby Nartkala, Chernorechka, Nartan, Bylym
Shagyrby Kyzbrun 1
Shahali Baksan, Islamei, Altud, Mazdaha, Psygansu, Chernorechka
Shahy Bateh, Zalukodes, Zolskoe
Shajkoi Altud, Karagach
Shak Baksan, Baksanenok, Kuba, Dugulubgoi, Aushiger, Terek, Terekskoe, Argudan., Germenchik, Kahun, Nartkala, Psynaba, Urvan, Chegem 1, Shalushka, V.Aul
Shako Deiskoe, Malkazeiuko
Shakonuko Karagach, Nartan
Shaku Zalukokoaje, Nartkala
Shakur Baksan
Shal Baksanenok, Kuba, Kyzbrun 1, Bateh, Djenal, Zalukodes, Zolskoe, Kamenomost, Kychmalka, Altud, Karagach
Sham Baksan, Nartkala, Nartan.Enukoi.
Shamei Lesken 2, Nartkala, St.Lesken, St.Uruh
Shamirza Terek, N.Hamidie, Hamidie
Shamirzei Altud, Urojainoe, Nartan
Shampar St Cherek
Shana Terek, Urojainoe
Shandyr Nartkala
Shanka Baksan, Altud, Karagach. St. Terek, Marzoh, Nartkala, Chernorechka
Shanyba Baksan, Malka, Terek, Terekskoe, Urojainoe, St.Lesken
Shanybei Shalushka
Shao Zeiko, Baksan, Janhoteko, Dugulubgoi, Zolskoe, Kamluko, Malka, Prirechenskoe, Sovhozny, Kahun, Chegem 1, V.Aul
Shaoj Dugulubgoi, V.Lesken, Germenchik, Nartkala, St.Lesken, Urvan, Chegem 1, Chegem 2, Kahun
Shaotsuk Deiskoe, Terek, Psygansu, Kahun
Shapsug Islamei
Shardan V.Lesken, N.Cherek, Urvan, Baksan, Baksanenok, Islamei, N.Kurkujin, Dugulubgoi, N.Cherek
Sharu Kuba-Taba, Islamei,Djenal, Zolskoe, Kamenomost, Kamluko, Kychmalka, Prirechenskoe, Sarmak, Sovhozny, Shalushka, Hasanya
Sharytloqua Aushiger, Hasanya
Shaush Baksan, Kuba-Taba, Psyshurei, Sovhozny
Shavhuj Dugulubgoi
Shawoi Baksan, N.Kurkujin, Germenchik, Chegem 1, Chegem 2, Shalushka
Shedjira V.Kurp
Shekihacha Sarmak, Arik,Planovskoe, Terek, Urojainoe, Nartkala, N.Cherek, Psynaba, St.Uruh
Sherces Baksan, Aushiger, Zeiko, Kyshpek, Jemtala, Kahun, Habazaltudbaksan.
Sheredj Jemtala,N.Hamidie, Terek, Hamidie, Urojainoe, Nartkala, Psykod, St.Uruh
Shereuj Baksan, Jemtala, Zaragij, Terek, V.Lesken, Lesken 2, Mazdaha, Nartkala, Psygansu, Psykod, Uruh, St.Lesken
Sherib Sarmak, V.Akbash, N.Akbash, N.Hamidie, Planovskoe, Terek, Nartkala, St.Lesken
Shermet V.Kurkujin, Kamenomost, Malka, Etoko, Kahun
Sheruh Kamenomost, Karagach, V.Akbash; Djenal-Terek, Terek, Nartan, V.Aul
Sherutan N.Kurp
Shery Baksan, V.Kurkujin, Kuba, Dugulubgoi, Altud. V.Kurp, Deiskoe, N.Akbash, Planovskoe, Terek, Nartkala, Nartan
Sheshen Zeiko, Kyzbrun 1, Dugulubgoi, Islamei, N.Kurkujin, Karagach, Jemtala. Argudan, V.Argudan, Germenchik, Kahun, Shithala Nartan, Shalushka
Shet Baksan, Kyzbrun 1, Zolskoe, Psynadaha, Altud, Karagach
Shevloqua Urojainoe, Marzoh
Shidak Altud, V.Kubaurojainoe, Deiskoe, Terek. N.Akbash, Planovskoe, Terek, Nartkala, Chernorechka
Shiguana Psychoh, Terek, Hamidie, V.Aul
Shihostan Sarmak, Sovhozny
Shik Psyshurei, Zalukokoaje, Kamluko, Karagach, Psynshoko, Aushiger, Jemtala, Germenchik, Nartkala, St.Lesken, Shalushka, V.Aul
Shikagas Zeiko
Shipsh Argudan., Germenchik, Psygansu, St.Uruh
Shiruk Jemtala, Argudan, Psygansu, Psynaba, Uruh
Shkaho Baksan,Malka, Germenchik, Nartkala, Urvan, V.Aul, Zeiko
Shkej Psygansu
Shkhagapso Aushiger, Jemtala, Zaragij, Argudan., V.Argudan,Kahun, Nartkala, Psygansu, V.Aul
Shkhagosh N.Kurp, N.Hamidie, Terek, Nartkala, St.Uruh, Uruh
Shkhagum Baksan, Baksanenok, Karagach
Shkhalaho Islamei
Shkhalisha Chegem 1
Shkhama Nartkala, Chegem 1
Shkhanuko Kuba, Kuba-Taba, Bateh, Zolskoe, Kamenomost, Malka, Etoko, V.Akbash, V.Kurp, Planovskoe, Germenchik, V.Aul
Shkhashemysh Dugulubgoi, Nartkala, St.Cherek, Lechinkai
Shkhatsa Nartkala, St.Cherek
Shkhaumej Baksan, Baksanenok, Altud
Shobek Deiskoe, Terek
Shogen Janhoteko, Zeiko, Kyshpek, Kyzbrun 1, Islamei, N.Kurkujin, Bateh, Djenal., Zalukokoaje, Zalukodes, Zolskoe, Kamenomost, Kychmalka, Malka, Sarmak, Aushiger, Jemtala, V.Akbash, V.Kurp, N.Hamidie, Planovskoe,Terek, Terekskoe, Urojainoe, Germenchik, Kahun, Mazdaha, Marzoh, Nartkala, N.Cherek, Psygansu, Psykod, Psynaba, St.Lesken, St.Uruh, St.Cherek, Urvan, Uruh, Nartan, Chegem1,Chegem11, Shalushka, V.Aul, Hasanya, Bylym, Terskol
Shogenshao Al., Urojainoe
Shogentsuk Baksan
Shogo Prirechenskoe, V.Kurp, Terek
Shokal Deiskoe, Terek, Chegem 1, Hamidie
Shokara Baksanenok, Zeiko, Djenal, Zolskoe, Kamenomost, Sovhozny, Shalushka, Kenje
Shokui Baksan, Kuba-Taba, Dugulubgoi, N.Kurkujin, Psyshurei, Sarmak, Uruh, Shithala., Chegem 1
Shokuj Sarmak
Shokul Baksan, V.Kurp, Terek, Terekskoe, Urojainoe, Nartkala, St.Cherek
Shokum N.Cherek, Psynaba, St.Cherek
Shomahua Baksan,Janhoteko, Zeiko, Kyshpek, Islamei, Sarmak, V.Akbash, V.Kurp, Deiskoe, Zavodskoi, N.Akbash, N.Kurp, N.Hamidie, Planovskoe, Terek, Urojainoe, Germenchik, Mazdaha, Nartkala, N.Cherek, Psynaba, Uruh, Chegem 1
Shopara Islamei, Dugulubgoi
Shora Zeiko, Kuba, Kuba-Taba, Dugulubgoi, Psychoh, Sovhozny, Jemtala, Erokko, Nartkala, N.Cherek, Uruh, V.Aul
Shoran Urvan
Shorbash Malka
Shorman Baksanenok, V.Kurp, Deiskoe, Terek Terekskoe, Nartkala, Shalushka
Shortan Kyzbrun 1, Jemtala, Erokko.Lesken2, Shalushka
Shtuqua Uruh
Shtym Baksan, Baksanenok, Islamei, Karagach, Jemtala, Nartkala, Kahun
Shu Germenchik, Chegem 1, V.Aul
Shugusha Baksan, Janhoteko, Zeiko, Dugulubgoi, N.Kurkujin, Terek, Terekskoe, Chegem 1, V.Aul, Kenje, Terskol.
Shugushkh Deiskoe, Planovskoe, V.Lesken, Nartkala, N.Cherek, Psynaba, Nartan
Shuh V.Kurp
Shuho Baksan, Arik, Deiskoe, Terek, Terek, N.Kurkujin
Shuko V.Kurkujin, Kuba, Kuba-Taba, N.Kurkujin, Malka, Sovhozny
Shurdum Baksan, Janhoteko, Zeiko, Kyzbrun 1, Zolskoe, Psynadaha, Altud, Chernorechka, V.Aul, Hasanya
Shybzuho Baksan, Baksanenok, Zeiko, Kyshpek, Kyzbrun 1, Islamei, Zolskoe, Kamluko, Malka, Prirechenskoe, Sarmak, X, Karagach, Planovskoe, Psynashkho, Germenchik, Kahun, Malka, Nartkala, Psygansu, Psykod, St.Lesken, St.Cherek, Nartan, Chegem 1, Shalushka, Kenje, V.Aul
Shyd Zeiko, Psychoh, Zalukokoaje, Kychmalka, Sarmak, Sovhozny, Kahun, Marzoh, Nartkala, Psygansu, Psynaba, St.Cherek, Bylym
Shydgyn Germenchik, Marzoh, Nartkala, Kenje
Shyduch Arik, N.Kurp, Psynashkho
Shydug Planovskoe, Terek, St.Cherek
Shyfadug Nartkala, V.Kurkujin, St.Uruh
Shygalugo Baksan, Islamei, Dugulubgoi, Оkuba-Taba, Sovhozny, Planovskoe
Shygun Chernorechka, Nartan
Shyhmirza Nartkala, Psygansu
Shykabaho Baksan, Zeiko, Kyshpek, Psygansu, Chegem 1, V.Aul
Shyklyasha Planovskoe, Terek
Shykur Baksanenok, St.Cherek
Shymazoqua Baksan, N.Kurkujin
Shymysh Baksan
Shynaho Baksan, N.Kurkujin, Kamenomost, Malka, Svetlovodskoe, X, Karagach, Argudan, N.Kurkujin, St.Lesken, Urvan, V.Aul
Shyryt Baksanenok, Kuba, Sarmak, Nartan, Shalushka
Sibech Nartkala, Chernorechka, Nartan, Chegem 1, V.Aul
Sidak Baksanenok, Dugulubgoi, Altud, Germenchik, Marzoh, Nartan, Kenje, Etoko
Siha St.Cherek
Sijaja Baksan, Janhoteko, Zeiko, Kuba-Taba, Kyzbrun 1, Dugulubgoi, Psyshurei, Zalukokoaje, Zolskoe, Psynadaha, Sovhozny, Karagach, Nartkala, Shithala, Lechinkai, V.Aul, Bylym, Terskol
Simaho Altud
Soblir Baksan, Zeiko, Kuba-Taba, Kyzbrun 1, Germenchik, Nartkala, Nartan, Shalushka
Sogo Zeiko, Chegem 1
Soh Zeiko, Islamei, Kamenomost, Arik, Terek, Marzoh, Terek, Urojainoe, Germenchik, V.Kurkujin, N.Cherek, St.Uruh, St.Cherek, Urvan., Uruh, V.Aul
Sokur Baksan, Kyzbrun 1, Altud, Aushiger, Jemtala, Zaragij, Arik, N.Hamidie, Psynashkho, Terek, Urojainoe, Argudan, V.Lesken, Nartkala, Chegem 1
Somgur Baksan, Jemtala, N.Hamidie, Terek, Lesken 2, Nartkala, Psygansu, St.Lesken, V.Aul
Sona Baksan, V.Kurkujin, Janhoteko, Zalukodes, Zolskoe, Kamenomost, Kychmalka, Prirechenskoe, Sarmak, Sovhozny, Zaragij, Psygansu, V.Aul
Sosmak V.Lesken, Mazdaha, Nartkala, Psykod, St.Lesken
Sosran Jemtala
Sruh V.Kubaurojainoe, Terek
Sruqua Arik, Terek, Urojainoe, St.Uruh, Uruh, Shithala, Lechinkai
Sukun Deiskoe, Terek,Hamidie
Sunsh Baksan, Kuba-Taba, Dugulubgoi, Altud, Argudan, Aushiger, N.Kurkujin, St.Lesken, V.Aul
Sygal Baksanenok, Terek, Psynaba
Synduk V.Lesken, Erokko,Lesken 2, N.Kurkujin, Kuba, St.Lesken, St.Cherek, Uruh, V.Aul
Syryna Kamenomost, Prirechenskoe

 
 

Taash Uruh, Shithala, Lechinkai, V.Aul
Tabuh Al.., Psynadaha., Planovskoe, V.Lesken, Nartkala, Psykod, St.Lesken, Uruh, Chegem 2, V.Aul.
Taby Psyshurei
Tabysha Dugulubgoi
Tahir Baksan, Islamei, Prirechenskoe, Kamenomost
Tahush N.Akbash, Nartkala
Taj V.Akbash, Deiskoe
Tajga Baksanenok, Kuba-Taba, Kyzbrun 1, Sarmak, V.Lesken, Kahun
Tak Baksan, Kyshpek, Islamei, V.Akbash, Kahun, Nartkala, V.Aul
Takui В, Argudan., Nartan
Tamasha Zalukokoaje
Tamaza Dugulubgoi, Karagach, Psynshoko, Soldatskoe, Jemtala, Shithala., Lechinkai, Chegem 1, V.Aul
Tamby Dugulubgoi, Psynshoko, Aushiger, Deiskoe, Kahun, Nartkala, V.Aul, Kenje
Tana Baksan, Dugulubgoi, Karagach, Zaragij, Deiskoe, Argudan., Psygansu, Belorechka, V.Aul
Tanash Arik, Deiskoe, N.Hamidie, Terek, Urojainoe, Lesken 2, Psykod, Uruh, Chegem 1, V.Aul
Tanoqua St.Lesken, St.Uruh
Tap Terek, Terekskoe, Urojainoe, Hamidie
Tarash Zaragij, Planovskoe, Terek, Hamidie
Tarchoqua Baksan, Islamei, Jemtala, Zaragij, Arik, V.Akbash, Deiskoe, 0, V.Kurp, Planovskoe, Terek, Argudan, V.Lesken, Marzoh, Nartkala, Psygansu, St.Lesken, St.Uruh, V.Aul
Tarhan Planovskoe, Terek
Tarlo Terek ,Uruh
Tash Chegem 2
Tashalo Malka
Tashou Lesken 2
Tashu Baksan, Chegem 1
Tatar Baksan, Zaragij, Argudan, Nartkala, St.Uruh, Chegem 2, V.Aul, Kenje
Tatarkan Malka, Sovhozny, Shalushka, Etoko
Tataroqua Kyzbrun 1, Malka, Prirechenskoe, Sarmak, Shalushka, Chegem 1
Tatu Aushiger, Jemtala, Terek, V.Aul
Tatu Arik
Tatun Mazdaha, St.Lesken
Tau Baksan, Kyshpek, Kuba-Taba, Kyzbrun 1, Kuba Nartan, Dugulubgoi, Zolskoe, Malka, Aushiger, V.Akbash, Deiskoe, Planovskoe, Germenchik, Nartkala, St.Lesken, St.Uruh, Chegem 2, V.Aul, Kenje
Taubech Aushiger, Nartan
Taucha Arik, Deiskoe,Urojainoe, V.Lesken
Tauchesh Nartkala, St.Cherek
Taz St.Uruh
Tazy Argudan., Nartkala, Nartan
Teberdy Islamei, Nartan
Tef Argudan., Nartkala, Psygansu
Tekui Zaragij, Kuba-Habaz, Psygansu
Tekuj Argudan, V.Argudan, V.Lesken, Nartkala, Nartan
Tembot Baksan, Kyzbrun 1, Islamei, Dugulubgoi, Zalukokoaje, Zalukodes, Zolskoe, Kamenomost, Prirechenskoe, Psynadaha, V.Aul, Hasanya
Temchij St. Uruh
Temir Zeiko, Dugulubgoi, Germenchik
Temirbek Islamei
Temirchy V.Kurkujin, Sarmak, Sovhozny, Shithala.
Temirjan Psygansu, V.Aul
Temirkan Zaragij,Argudan, Kahun, Nartkala, N.Cherek, Chegem 1, V.Aul
Temirza Dugulubgoi
Temroqua Arik, N.Kurp, N.Hamidie, Terek, Hamidie, V.Lesken, Nartkala, N.Cherek, Terskol
Temzaqua St.Lesken
Ten V.Akbash, Deiskoe,Terek, Nartkala, N.Cherek, Psynaba
Tengiz Baksan, Janhoteko, Zeiko, Kuba-Taba, Kuba, Dugulubgoi, N.Kurkujin, Baksanhabaz, Sovhozny, Karagach, St.Lesken, N.V.Aul
Terkul Dugulubgoi, N.Kurkujin
Tesh Baksan, Nartkala, Uruh, V.Aul
Teuna Baksan, Kuba, Malka, Maysky, Altud, Zaragij, Arik, V.Akbash, Terek, N.Cherek, Psygansu, St.Lesken
Teunich V.Kurp, N.Hamidie, Terek, V.Lesken, Mazdaha, N.Kurkujin, Psykod, St.Lesken, Shithala.
Teuva Psynaba
Teuvaj Zalukokoaje, Shalushka
Teuvajuqua Baksan, Kyzbrun 1, Islamei, Bateh, Zolskoe, Malka, Prirechenskoe, Sovhozny, X, Terek, V.Aul, Kenje
Tez Janhoteko, Zeiko
Tezada Kyzbrun 1, Zolskoe, Psynadaha, V.Aul
Thagajei Zeiuko
Thagaledj Baksan, Dugulubgoi, Aushiger, Jemtala, Arik, N.Hamidie, Terek, Lesken 2, Nartkala, Psykod, St.Lesken, St.Cherek, Nartan, V.Aul
Thagaps N.Kurkujin, Malka
Thagapso Baksan, Baksanenok, Kyshpek, Kuba-Taba, Etoko, Germenchik, Shithala, Lechinkai, Chegem 2, Chegem 1
Thagazej Nartkala
Thagazit Deiskoe, Planovskoe, Terek, Terekskoe, Urojainoe, Nartkala
Thagushoqua Kyshpek, Terek
Thaitsuh Deiskoe, Planovskoe, Terek
Thakumacha Baksan, Kuba, Kyzbrun 1, Dugulubgoi, Zalukokoaje, Germenchik, Chegem 1,Chegem 2, N.Kurkujin
Thakumasha Arik, Terek
Thalydjoqua Altud, Karagach, V.Aul
Thamahoqua Baksan, Kyshpek, Dugulubgoi, Sarmak
Thambilishkh Altud, Karagach, Psynshoko, Uruh
Thamitloqua Baksan, Baksanenok
Thamoqua Baksan, Dugulubgoi, Djenal, Zalukokoaje, Zolskoe, Sovhozny, Shithala, Chegem 1, V.Aul, Kenje.
Thaquaho Baksan, Baksanenok, V.Kurkujin, Kyshpek, Kuba-Taba, Dugulubgoi, Maysky, Karagach, Psynshoko, Arik, Deiskoe, Planovskoe, Terek, Urojainoe, Argudan., V.Lesken, Mazdaha, N.Kurkujin, St.Cherek. Urvan, Nartan, V.Aulterskol
Thashoqua Zalukokoaje,Zalukodes, Zolskoe, Kamenomost, Sovhozny
Thashugoi Zaragij, Kahun, Psygansu
Thashugug Arik
Thatl Baksan, Janhoteko, Zeiko, Malka, Terskol
Thazaplij Baksan, Kyshpek, Kyzbrun 1, Dugulubgoi, Shithala., V.Aul
Thazepl Altud,Karagach, Kahun, N.Kurkujin, N.Cherek, Psynaba, St.Cherek, Nartan
Tishka Baksan, Dugulubgoi, Zalukokoaje, Malka. Karagach, N.Kurkujin, Altud. Aul
Tlakodug Malka, V.Lesken, Lesken 2, Nartan, Kuba, St.Uruh, Nartan, Shalushka.
Tlehurei V.Kurkujin, Kuba-Taba, Dugulubgoi, Zolskoe, N.Cherek
Tlekapshi Kuba, Bateh, Deiskoe, Baksanenok, Zolskoe
Tlekopacha Zolskoe, Malka, Prirechenskoe, Sovhozny, Karagach, V.Lesken
Tlemithash Chernorechka, Nartan
Tlepsh Baksan, Kyshpek, Islamei, Dugulubgoi, Nartan, Chegem 1
Tlepshoqua Baksanenok, Dugulubgoi, Kahun, Nartkala, Hasanya, Kuba
Tlerug Nartkala, St.Cherek
Tleuj Uruh, V.Aul, Baksanenok, Dugulubgoi, Sarmak, Karagach,Arik, V.Kurp, Deiskoe, Terekskoe, Planovskoe., Terek, Urojainoe, Malka, Kyzbrun 1, Prirechenskoe.
Tliancha Sarmak, Shalushka, Kahun, Nartan, V.Aul
Tliashin V.Akbash, N.Hamidie, Terek, Nartan
Tlibeko Baksanenok, Kyshpek
Tligaush Chegem 2
Tliguasha Dugulubgoi, Nartkala, Chegem 1, V.Aul, Chegem 2
Tligur Baksan, Zeiko, Karagach, Arik, Terek, Psynashkho, Urojainoe, Nartkala, St.Cherek
Tlihug Zeiko, Deiskoe, Uruh, V.Aul
Tlijuqua Baksanenok, Nartkala, N.Cherek, Psygansu, Chernorechka, Nartan
Tlimaho Baksanenok, Karagach, St.Uruh, Uruh, V.Aul
Tlishej Deiskoe
Tlitsuk Maysky,Zalukokoaje,Zalukodes, Zolskoe,Malka
Tliwasa V.Akbash
Tliwasa V.Aul
Tlizam Baksan, Janhoteko, Zeiko, Kyzbrun 1, Shalushka, V.Aul
Tlosta N.Cherek, St.Lesken
Tlostan Baksan, Baksanenok, Zeiko, Nartkala, Psygansu, Urvan., Psynadaha
Tlup Baksan, Kyzbrun 1, Islamei, Maysky, Altud, , Jemtala, Zaragij, Zavodskoi., Argudan., Germenchik, Nartkala, Shalushka, V.Aul, Kenje
Tochesh V.Kurkujin, Sarmak, Shalushka
Toh Baksan, Kyzbrun 1, Terek, Argudan., Germenchik, Kahun, Nartkala, Psykod, St.Uruh, V.Aul
Toh Kyzbrun 1, Djenal, Zolskoe, Kamenomost, Sovhozny, Maysky, Karagach, Psynshoko, Nartan
Toho Zeiko, Arik, Terek, St.Lesken
Tohtaby Terek, Terekskoe, Urojainoe, Hamidie
Tohtamysh Kuba-Taba, Kuba, Malka, Karagach
Tok Deiskoe, Terek
Tokan Baksan, N.Kurkujin
Tokbei Kamluko, Kychmalka, Malka, Sovhozny, Maysky
Tokmak Baksan, Baksanenok, V.Kurkujin, Zalukokoaje, Kuba-Taba, N.Kurkujin, Malka, Sarmak, Sovhozny
Tol Zolskoe, Psynadaha, Shalushka
Trama Baksan;
Tsago Baksan, Baksanenok, Kyshpek, Kyzbrun 1, Dugulubgoi, Karagach, Altud, Psynshoko
Tsei V.Kurkujin, Kyzbrun 1, N.Kurkujin, Sarmak, Chegem 1,Chegem 2
Tsimbal Kyzbrun 1, Islamei
Tsimpa Baksanenok, Kuba-Taba, Malka
Tsrym Dugulubgoi,Nartkala, Psygansu, Kenje.
Tsykuna Deiskoe
Tsypyna Baksan, Zeiko, Zalukokoaje, Zolskoe, Kamenomost, Kamluko, Malka, Sarmak, Shalushka, V.Aul
Tsyrho V.Kurp, Deiskoe, Terek
Tsytsa Argudan, Nartkala
Tubei Deiskoe, N.Akbash, N.Kurp, N.Hamidie, Terek
Tug Kamenomost, Kychmalka, N.Kurp
Tugan Baksan, Kyzbrun 1, Shithala., Lechinkai
Tugur Dugulubgoi
Tuhuj Urojainoe, Nartan, V.Aul
Tulash Argudan., Psygansu, Zaragij
Tuma Baksanenok, V.Akbash, V.Kurp, Deiskoe, Planovskoe, Terek, Urojainoe, Germenchik, Lesken 2, St.Cherek
Tuny Psynadaha, Sarmak
Turk N.Kurp, Mazdaha, Psykod, St.Lesken; Psynadaha, Kahun.
Tut Baksan, Janhoteko, V.Kurp, N.Hamidie,Terek
Tutuk Kuba, Dugulubgoi, V.Kurp Zeiko, Argudan
Tuzar Arik
Tyash Kyzbrun 1, Islamei, Psykod, Chegem 1
Tyashij Urvan, V.Aul
Tydoqua Aushiger
Tymyj V.Kurp, Deiskoe, Hamidie, Nartkala,
Tyqua Sarmak, N.Kurp, Marzoh, Chernorechka, Nartan, V.Aul
Tytam Baksan.
Uh Zavodskoi, N.Akbash, N.Kurp, N.Hamidie,Planovskoe,Uruh, V.Aul
Ulbash Jemtala
Ulidj V.Akbash, N.Hamidie, Terek, Nartan, Terekskoe
Uma Altud, Terek, V.Lesken, St.Lesken
Umar Janhoteko, Malka, Prirechenskoe, Arik, V.Akbash, V.Kurp, Deiskoe, N.Akbash, N.Kurp, Terek, Terekskoe, Lesken 2, Urvan, Uruh
Umat Zolskoe, Psynadaha
Umyh V.Aul
Umyha Chegem 2, Chegem 1
Unacha Zolskoe,Karagach,V.Kurp, N.Akbash, Terek, Kahun, Mazdaha, Nartkala, Psykod, St.Lesken, Kuba, Zalukodes, Kamenomost, Altud
Unacha Psyhurei
Unachafa Zavodskoy., Terek, V.Lesken, Psykod, St.Lesken, V.Aul
Unagas Kamenomost, Jemtala, Nartkala, Psygansu
Unajoqua Altud, N.Kurkujin, Urvan, Shithala., Kenje
Unaroqua Kahun., Psynadaha
Unashhotl Zalukokoaje, Psynadaha, Etoko
Unatloqua Zeiko, Terek, Argudan
Unej Altud, Baksan
Unej Baksan, Zeiko, Dugulubgoi, V.Kurp, Deiskoe, N.Akbash, N.Kurp, Planovskoe., Terek, V.Lesken, Chegem 1, V.Aul, Bylym
Uraza Terek
Urum Arik, V.Kurp, N.Akbash, N.Kurp, N.Hamidie, Planovskoe, Terek, Argudan, Nartkala
Urus Argudan, N.Hamidie, Terek, Hamidie, V.Argudan., Kahun, Nartkala, Psygansu, Chernorechka, Nartan, V.Kurkujin, Kyshpek, Islamei, Dugulubgoi, St.Lesken
Urusby Kyshpek, Zolskoe, Kychmalka, Uruh
Urusmambat Baksan, Kamenomost, Malka, Sarmak, Shalushka, Terek, Nartkala, Urvan., Shalushka, V.Aul
Urusuqua Terek, Terekskoe, N.Kurkujin
Urysh Psyshurei, Baksanenok, Kychmalka
Urysh Kamenomost
Usta Urvan
Ut Baksan, Altud, Progress, Marzoh, Nartkala, Chernorechka, V.Aul
Utyj Zaragij,St.Lesken
Uvij Maysky, Arik, N.Hamidie, Terek, Urvan, Chegem 1, Nartkala, Shalushka
Vakasha Zalukokoaje
Vali Deiskoe,Terek
Vari Arik, V.Akbash, Deiskoe, Terek
Varitl Deiskoe, Terek, Urvan., Chernorechka, Shalushka, Islamei
Varmaho Baksanenok, Urvan., V.Aul
Varoqua Baksan, Dugulubgoi, Nartkala, Psyhurei, Zalukodes, Zolskoe, Kamenomost, Malka, Kuba-Taba., Psynadaha, Sovhozny, Karagach, Uruh, Zaragij, Kahun, Nartkala, Psygansu, St.Cherek, V.Aul
Vina Kuba, Kuba-Taba, Nartkala
Vindij Baksan, Baksanenok, Islamei, Prirechenskoe, Sarmak, Shalushka, Nartkala.
Vindug Jemtala, Erokko, Kahun, Lesken 2, Nartkala, St.Lesken, St.Cherek
Wadyh Baksan, Kahun, Lesken 2, Mazdaha, Nartkala, Psykod, Uruh, St.Lesken, V.Aul
Waldjir Jemtala, Terek,Deiskoe, N.Hamidie, Terek, Terekskoe, Germenchik, Nartkala, N.Cherek, Psygansu, Nartan, Chegem 1, Shalushka, V.Aul
Wardash Dugulubgoi,V.Akbash,Deiskoe, N.Akbash, Terek, Nartkala
Wardashoqua Kahun, Marzoh, Psygansu
Wark Hamidie, St.Lesken
Warkwasa Kyshpek, Kuba-Taba, N.Kurkujin, Deiskoe, N.Kurp, N.Hamidie, Terek, Germenchik, Planovskoe, Lesken 2, Nartkala, Chegem 1, St.Lesken.
Warsei V.Akbash, V.Kurp, Terek, Planovskoe, Terekskoe, Psygansu, N.Kurp, Terekskoe, St.Lesken, Urvan., V.Aul
Wasman Baksan,Psyshurei., Soldatskoe, Aushiger, Deiskoe, Terek, Kahun, Lechinkai, Nartkala, St.Lesken, St.Cherek, Uruh, Shalushka, V.Aul
Watar Baksan, Altud, Karagach, Psynshoko, Soldatskoe, Hamidie, Argudan. St.Lesken, V.Aul
Yahaguawa Jemtala, Nartkala, Psygansu, Urvan.
Yakokuta V.Lesken, Nartkala, Psykod, St.Lesken
Zagashtoqua Baksan, Baksanenok, Kuba, Kuba-Taba, Psyshurei Karagach, Psynshoko
Zahoh Nartan, Enukoi
Zakei Kahun, Urvan.
Zakorei Baksan, Islamei, Dugulubgoi, Zalukodes, Zolskoe, Argudan, Chernorechka, Chegem 1, V.Aul
Zakui Erokko, Lesken 2, St.Uruh, V.Aul
Zambata Arik, Planovskoe, Terek, Lesken 2, Nartkala
Zambur Arik, Terek
Zaraha Psygansu
Zarasha Erokko, V.Aul
Zarkush Baksanenok, Dugulubgoi
Zarymysha Zavodskoi, N.Akbash, Terek, Lesken 2
Zashaku Jemtala, Kahun, St.Cherek
Zekorei Kamenomost, Kychmalka, Sarmak
Zeusha Baksan, Kuba-Taba
Zeusha Dugulubgoi, Nartkala, Karagach;
Zrum St.Uruh
Zygazej Aushiger
Zyh Sarmak, Sovhozny, Shalushka
Zyha Karagach, Germenchik, Nartkala, Urvan.





Bu sayfa hakkındaki yorumlar:
Yorumu gönderen: dilaver, 07.03.2017, 21:11 (UTC):
ok güzel bir kaynak. elinize sağlık. her ne kadar kabardey olmasalar da abzax olsalar da zelikokoaje köyünde dzıbe sülalesinden de 2 aile var. dil olarak ta çoktan kabardeyleşmişler. köye geliş tarihleri de 100 yıla yakın olmuş. eklermisiniz bilmem. bilginize.

Yorumu gönderen: selahattin güneyli, 11.04.2015, 13:28 (UTC):
çok güzel olmuş elinize,emeğinize sağlık, fakat birde sülale isimlerinin altına sülale damgalarını koysaymışsınız mükemmel olacakmış !

Yorumu gönderen: Alim, 08.03.2014, 19:40 (UTC):
Nalçik'te yaşayan ve Kishpeke Lechinkay Thazaplij



Bu sayfa hakkında yorum ekle:
İsminiz:
Siteniz:
Mesajın:
 
  Bugün 2 ziyaretçi (14 klik) kişi burdaydı! Copyright 2009 Your Website | CSS Template By Cherkess Design  
 
=> Sen de ücretsiz bir internet sitesi kurmak ister misin? O zaman burayı tıkla! <=
https://img.webme.com/pic/n/naazimcadeneme/gri1.gif